,,Atmintis gyva, nes liudija”

Šiemet jau 26-ąjį kartą susitelkę Lietuvos žmonės minėjo tragiškų Sausio 13-osios įvykių metines ir Laisvės gynėjų dieną. Nepamiršome ir mes, kad ne tik kalendoriuje ši diena išskirtinė.

2017 metų sausio 13 dieną visos šalies mokyklos buvo kviečiamos prie kiekvieno lango dešimčiai minučių, užgesinus šviesas, uždegti atminimo žvakes ir taip pagerbti žuvusiuosius už Lietuvos laisvę.

Europos Parlamentas iš arčiau

Lietuvos teisės instituto  mokslininkai tęsia  projekto, skirto Lietuvos moksleivių supažindinimui su Europos Parlamento veikla, antrą etapą. Taip siekiama paskatinti domėtis Europos Parlamento veikla, pagerinti Lietuvos mokinių žinias apie šią svarbią Europos Sąjungos instituciją.

Sausis – tėvų mėnuo

Sausio 9–27 dienomis Miroslavo gimnazijoje organizuojamos Atvirų durų dienos 1–8, Ig–IVg klasių mokinių tėvams (globėjams, rūpintojams).

Maloniai kviečiame apsilankyti gimnazijoje:

sausio 9–13 dienomis 1–5 klasių mokinių tėvus (globėjus, rūpintojus);

sausio 16–20 dienomis 6–8 klasių mokinių tėvus (globėjus, rūpintojus);

sausio 23–27 dienomis Ig–IVg klasių mokinių tėvus (globėjus, rūpintojus).

Primename!

Jei oro temperatūra 20 laipsnių šalčio ar žemesnė, į gimnaziją gali nevykti 1–5 klasių mokiniai, esant 25 laipsniams šalčio ar žemesnei temperatūrai – 6–8, Ig–IVg klasių mokiniai. Šios dienos įskaičiuojamos į mokymosi dienų skaičių. (Informacijos šaltinis: 2016–2017 mokslo metų pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programų ugdymo planas, patvirtintas Alytaus r. Miroslavo gimnazijos direktoriaus 2016 m. rugpjūčio 31 d. įsakymu Nr. V-93).

Gimnazijos administracija

Metodinė konferencija netradicinėje aplinkoje

Gruodžio 29 dieną Miroslavo gimnazijos pedagogų kolektyvas susirinko į baigiamąjį 2016 metų dalykinį renginį – metodinę konferenciją, kuri vyko Nemuno slėnyje įsikūrusiame Dzūkijos dvare.

„Miroslavo kino festivalis 2016“

Gruodžio 28 dieną mūsų gimnazija gyveno tikro karnavalo nuotaikomis. ,,Miroslavo kino festivalis 2016“ – taip vadinosi šios dienos netikėtumų pilnas vakaras. Šventę organizavo IIg klasės mokiniai. Tikslas buvo įsikūnyti į filmų personažus, parodyti, koks gyvenimas verda pasirinktuose kino filmuose.

Į kalėdinį karnavalą rinkosi ne tik dabar mūsų gimnazijoje besimokantys mokiniai: į aktų salę, kurioje vyko visa šventė, plūdo ir jau kadaise baigę šią mokyklą. Kvietėme ir savo draugus, gimines, pažįstamus…

Adventas subūrė Miroslavo gimnazijos bendruomenę

Adventas yra laikas, kada žiemos nykumas žada viltį – sugrįžtančią saulę, laikas, kada ramybėje ir gerume krikščioniškas pasaulis laukia užgimstančio kūdikėlio Jėzaus. Šis laikas mums primena, kad žmogaus harmoningai egzistencijai reikalingas ir dvasinis augimas.

Kalėdos – stebuklų metas

Kai sniegas jau laukus nukloja,/ Kai ūžauja lauke Šiaurys,/ Kalėdų senis atlinguoja,/ Nes laukia jo vaikų būrys... Kalėdų Senelio laukė ir Miroslavo gimnazijos priešmokyklinio ugdymo grupės ugdytiniai, pirmos bei trečios klasių mokiniai. Ir kaip nelauksi, juk Kalėdos – stebuklų metas. O pats magiškiausias ir vaikų laukiamiausias dalykas šios šventės proga – Kalėdų Senelio apsilankymas. Šis svečias vaikams asocijuojasi su linksmybėmis, žaidimais ir, žinoma, dovanėlėmis.

Gimnazijoje jautėmės lyg namuose

Gruodžio 23-ią, paskutinę dieną prieš žiemos atostogas, gimnazijoje buvo vykdoma akcija „Diena be batų!“. Visi mokyklos mokiniai, mokytojai avėjo įvairias šlepetes (kokių tik nebuvo: ir elfų, ir simpsonų) arba margaspalves, šiltas kojines.

Puslapiai

Užsiprenumeruoti Front page feed