Dėmesio!

Visi gimnazijos darbuotojai karantino metu dirba nuotoliniu būdu.

Administraciją darbo dienomis nuo 8.00 val. iki 17.00 val.  galite pasiekti nurodytais kontaktiniais telefono numeriais:

Direktorė Sonata Gražulienė 860103066

Direktorės pavaduotoja ugdymui Rasa Žilinskienė 861604385

DĖMESIO

Tėvams: kaip bus organizuojamas mokymas nuotoliniu būdu

1. Nuo kovo 30 d. 1–8, Ig–IVg klasėse ugdymo procesas bus vykdomas nuotoliniu būdu pagal įprastą pamokų tvarkaraštį.

2. Nuotoliniu būdu bus ugdomi ir ikimokyklinės bei priešmokyklinės grupės ugdytiniai.

3. Nuotoliniu būdu vyks ir logopediniai užsiėmimai, neformaliojo švietimo būreliai bei pailgintos dienos grupės veikla.

Dėl skaitmeninių technologijų administratoriaus karantino metu

Mokytojus ir mokinius skaitmeninių technologijų naudojimo klausimais konsultuoja gimnazijos informacinių technologijų mokytoja Jūratė Archangelskienė

el. paštu informatika.jurate@gmail.com, telefonu +370 689 80378 (8.00–20.00 val.).

Su IKT koordinatore galima susisiekti ir per pokalbių programėlę „Skype“ (vartotojas – jurate.a

MIROSLAVO GIMNAZIJOS MOKINIAI VYKDO ŠVIEČIAMOSIOS GYVULININKYSTĖS PROGRAMĄ

Žemės ūkio ministerija (ŽŪM) ir Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra (KVIRPA) įgyvendina Šviečiamąją gyvulininkystės programą (Programa), kurios tikslas – skatinti vaikų ir jaunimo susidomėjimą gyvulininkyste.

2020 m. kovo 13 d. žemės ūkio ministro įsakymu Miroslavo gimnazija yra atrinkta dalyvauti šioje Programoje.  II–ą modulį  vykdys 1-4  klasių mokiniai. Ankstesniais metais  dalyvavo 1-4 ir 5-8 klasių mokiniai.

Kvalifikacijos tobulinimo renginys

Kovo 12 dienos popietę Miroslavo gimnazijoje vyko kvalifikacijos tobulinimo renginys, skirtas Alytaus miesto ir rajono pedagogams. Faktas, kad seminaras pritraukė daugiau nei 30 dalyvių,  įrodo, kad seminaro tema ,,Motyvuojantys metodai matematikos ir gamtos mokslų pamokose  perteikiant Erasmus+ projektų patirtį“ pedagogams itin aktuali. Renginį moderavo Miroslavo gimnazijos anglų kalbos vyresnioji mokytoja Auksė Baciuškaitė, o pranešimus skaitė keturios mūsų gimnazijos mokytojos, kurios tobulino savo dalykines kompetencijas Kroatijoje ir Turkijoje.

Svarbi informacija!

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos pateikta informacija, nuo 2020 m. kovo 13 d. iki 2020 m. kovo 27 d. skelbiamos mokinių pavasario atostogos. Išsamesnė informacija bus teikiama TAMO dienyno erdvėje.

Mūsų žinios ir talentai – Lietuvai

Švęsdami atkurtos Lietuvos Nepriklausomybės trisdešimtmetį, tikriausiai savęs klausiame, ką mums reiškia Lietuva, jos laisvė, nepriklausomybė. Ne kartą teko girdėti priekaištus: „Ką man ta Lietuva duoda?“. Bet gal dažniau derėtų savęs paklausti, ką aš duodu savo Tėvynei. Poetas Justinas Marcinkevičius rašė „Dainuoju Lietuvą kaip džiaugsmą, išaugusį iš pelenų...“ Tiems, kam teko gyventi sovietmečiu, šie žodžiai akivaizdūs, nes mes matėme, kaip mūsų šalyje vyko, atrodytų, neįmanomi dalykai. Šiandieniniam jaunam žmogui gal atrodo kitaip.

Nepriklausomybės atkūrimo 30-mečio bėgimas Miroslave

Kovo 10-tą dieną Miroslavo gimnazijos bendruomenė dalyvavo bėgime, skirtame Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 30-mečiui paminėti. Bėgimą inicijavo Miroslavo gimnazijos Jaunieji šauliai su būrelio vadove Aušra Asakavičiene ir programos „Jaunimas gali“ auklėtiniai su trenere Ingrida Rauličkiene.

Kaziuko mugė

Kovo 4 dieną gimnazijoje vyko Kaziuko mugė. Ji yra tradicinis renginys, kuris visų labai laukiamas. Šiemet mugėje buvo galima įsigyti suvenyrų, saldumynų, keptos duonelės, vaisių. Ypač mažieji prekiautojai atsakingai ruošėsi šiai dienai, tai patvirtino jų pasirūpinta prekių gausa ir jų estetinis grožis: pasiruošta labai atsakingai. Džiaugėsi ir mugės organizatoriai, ir dalyviai, ir svečiai, apsilankę Kaziuko mugėje, nes kiekvienas rado kuo pamaloninti skrandį, akį, širdį.

Puslapiai

Užsiprenumeruoti Front page feed