Vyko visuotinis tėvų susirinkimas

Vasario 21 dieną Miroslavo gimnazijos aktų salėje vyko kasmetinis visuotinis mokinių tėvų susirinkimas. Jame dalyvavo visų klasių mokinių tėvai (globėjai, rūpintojai), gimnazijos administracija, mokytojai, klasių auklėtojai.

Miroslavo seniūnijos šaškių turnyras

Jau penktus metus Lietuvos Respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė kviečia Vasario 16-ąją švęsti kūrybingai ir sutelktai. Pritardamos tokiam kvietimui, Miroslavo seniūnijos bibliotekos pakvietė į šaškių turnyrą seniūnijos taurei laimėti. Kumečių, Parėčėnų, Vankiškių ir Miroslavo bibliotekose vyko pirmasis turnyro etapas suaugusiųjų ir vaikų-jaunimo grupėse.

Miroslavo gimnazijos mokytojos – bėgimo akcijos dalyvės

Lietuvos Valstybės atkūrimo dieną kasmet vyksta daugybė renginių. Šių metų Vasario 16-osios šventė ypatinga tuo, kad Alytuje vyko bėgimas, inicijuotas miesto bėgikų mėgėjų grupės „Prasibėgam? Prasibėgam!“, kuriai priklauso ir dvi Miroslavo gimnazijos mokytojos – Auksė Baciuškaitė ir Ingrida Rauličkienė. Ši graži socialinė akcija vyko dalyvaujant Alytaus policijos atstovams ir jų talismanui šuniukui Amsiui. Bėgikai įveikė maždaug 10 kilometrų distanciją, kurios maršrutas žemėlapyje parašė žodį Lietuva, na, o visi dalyviai buvo pasipuošę įvairiais aksesuarais su lietuviška atributika.

Šeimos vėl kilo į krepšinio dvikovas

Miroslavo gimnazijoje puoselėjamos senos tradicijos bei kuriamos naujos, organizuojami renginiai, ypatingą dėmesį skiriant mokinių sveikatos ugdymui. Mums taip pat labai svarbu palaikyti glaudžius, draugiškus ryšius su mokinių tėvais, vaikų giminėmis bei artimaisiais. Todėl taip noriai ir vėl kvietėme gimnazijos mokinius bei jų šeimos narius vasario 11 dieną, šeštadienį, dalyvauti (tikimės, tapsiančiame tradiciniu) Šeimų krepšinio 3x3 turnyre. Jį organizavo kūno kultūros mokytojos Aušra Asakavičienė ir Ingrida Rauličkienė.

„...nes širdyje lietuvio brangiausios spalvos trys“

„...nes širdyje lietuvio brangiausios spalvos trys“ –  taip pavadinta akcija Miroslavo gimnazija pradėjo švęsti Vasario 16-ąją. Ja siekta ugdyti mokinių pilietiškumą, istorinį pažinimą, mokyta branginti nepriklausomos tautos vertybes, atskleidžiant Lietuvos valstybingumo temą, pažymint svarbią Lietuvos istorijos datą. Prisiminę tautos istoriją, vaikai mokėsi sieti praeities įvykius su dabartimi.

Šimtadienis? Šimtadienis...

Šimtadienis. Tai diena, kurios visa gimnazijos bendruomenė laukia kaip gražios šventės, žadančios gerų emocijų, puikios nuotaikos ir, žinoma, smagių netikėtumų...  Šiemet, anot IIIg klasės gimnazistų — šventės vedėjų (nuostabiosios Ligitos Labanauskaitės ir elegantiškojo Svajūno Navicko) buvome pakviesti į Pramogų banko atidarymą.

Susitikimas su LSU absolvente Justina Valvonyte

Mūsų gimnazijoje pedagoginę praktiką atlikusi LSU absolventė Justina Valvonytė vasario 9 dieną III-IV klasių mokinius supažindino su Lietuvos Sporto Universitetu ir jo studijų programomis. Ji papasakojo apie specialybes, studijas, tobulėjimo galimybes ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje pagal Erasmus programą.

Vasario 14-oji Miroslavo gimnazijoje buvo „Kupidono diena“

Dauguma žmonių žino, jog vasario 14-ji yra meilės diena, bet klausimas kyla, kodėl būtent „Kupidono“.  Atsakymas labai paprastas – Kupidonas yra romėnų meilės dievas. Tą nuostabią dieną mūsų gimnazijoje pertraukų metu vyko daug linksmų ir įvairių žaidimų, taip pat buvo įteiktos ir nominacijos mokiniams.

„Kalboje mūsų namai“

„Kalboje mūsų namai“ –  taip pavadintą renginį, organizuotą vasario 15 dieną, skyrėme Vasario 16-osios, Lietuvių kalbos kultūros metams bei Tarptautinei gimtosios kalbos dienai paminėti. Penktokai, šeštokai ir septintokai čia buvo aktyviausi dalyviai, o Ig mokiniai talkino lietuvių kalbos mokytojoms Aldonai Krisiulevičienei ir Nijolei Milienei, kurios šį renginį organizavo bei vedė.

Netradicinė kūno kultūros pamoka

Vasario 6 dieną kūno kultūros pamokoje 7 ir IIg klasių mokiniai jautėsi kitaip nei visada, kadangi ši buvo netradicinė. Mokytojų iniciatyva atsigulę ant čiužinių savo kūno pozomis mėginome atkartoti tam tikras raides, iš kurių turėjo būti suformuotas žodis – Lietuva. Visi buvo draugiški, siūlė idėjas, kaip kuo geriau sudėlioti šį žodį. Po ilgo darbo, smulkiausių detalių dėliojimų pagaliau mums pavyko. Gal žodis ,,Lietuva‘‘ ir nebuvo idealiai dailiai „parašytas“, bet tikiu, kad mums visiems paliko didelį įspūdį ir pats to žodžio kūrimo procesas.

Puslapiai

Užsiprenumeruoti Front page feed