PRANEŠIMAS DĖL ALYTAUS R. KUMEČIŲ PAGRINDINĖS MOKYKLOS

PRANEŠIMAS DĖL ALYTAUS R. KUMEČIŲ PAGRINDINĖS MOKYKLOS IR ALYTAUS R. MIROSLAVO GIMNAZIJOS REORGANIZAVIMO SĄLYGŲ APRAŠO PARENGIMO                 

Pademonstravo žinias apie Lietuvos kariuomenę

Balandžio 20 dieną trisdešimt vyresniųjų klasių mokinių ir jų mokytojų iš visos Lietuvos susirinko į konkurso „Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę“ finalą, kurio atrankinis turas vyko Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje Vilniuje. Dėl teisės patekti į šį finalą nuotoliniu būdu spręsdami gana sudėtingą testą varžėsi beveik 200 mokinių. Prieš tai jie praėjo atranką savo mokyklose. Džiugu, kad tarp geriausių Lietuvos mokinių ir Miroslavo gimnazijos gimnazistė Austėja Žukauskaitė. Ją konkursui paruošė istorijos mokytoja Zita Rutkauskienė.

Jaunųjų šaulių ekskursija į Punską

Balandžio 19 dieną Lietuvos šaulių sąjungos Karininko Antano Juozapavičiaus 1-osios rinktinės 111-os kuopos jaunieji šauliai vyko į ekskursiją po Punsko kraštą (Lenkija). Džiugu, kad tarp keliaujančių buvo ir 4 mūsų gimnazijos jaunieji šauliai. Ekskursijos gidas  Jonas Juravičius nuo pat pirmo nuvažiuoto ekskursijos kilometro keliautojus sudomino savo pasakojimu apie mūsų krašto istoriją.

„Tinkliada“ – sučiupkime draugystę!

Balandžio 5 dieną gimnazijoje įvyko kasmetinis Alytaus rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro organizuojamas komandinį darbą ir draugiškus tarpusavio santykius puoselėjantis renginys, kaip ir kasmet, kodiniu pavadinimu, besibaigiančiu galūne „-iada“. Praėjusiais metais vykusią „Gardumiadą“ pakeitė „Tinkliada“.

Marguose raštuose užkoduoti patys šilčiausi palinkėjimai

Kovo 11-osios išvakarėse į Miroslavo gimnaziją „atriedėjo“ puošnūs, jau išlavėjusia Virginijos Žukauskaitės-Kazancevienės ranka kurti margučiai. Savo kūrybos „ataskaitą“ šiemet ji  atvežė tėviškėn – į mokyk­ą, kuri kadaise ir buvo visų jos mokslų pradžia.

Mūsų kelias tautos tradicijų link

Kovo 24 dieną Miroslavo gimnazijoje vyko netradicinė dailės ir technologijų pamoka. Pradinukams (trečiokams ir daliai ketvirtos klasės mokinių) margučių skutinėjimo paslaptis atskleidė buvusi gimnazijos mokinė tautodailininkė Virginija Žukauskaitė-Kazancevienė.

Akmenukų pasakos

Neįsivaizduojame savo vaikystės be pasakų. Jas seka mama, močiutė, vėliau skaitome patys. Bet kad pasakas gali sekti akmenukai, mažieji Miroslavo ikimokyklinio ugdymo skyriaus ugdytiniai sužinojo balandžio 3 dieną, kai Akmenukės (Alytaus rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Miroslavo filialo vyr. bibliotekininkės Nijolė Žiūkienė ir Dalė Kočiūnė) atsinešė A. Jurašiaus knygelę ,,Akmenukų pasakos“.

Pradinukų ,,Šviesoforo“ konkursas

Kovo 29 dieną 1-4 klasių mokiniams gimnazijoje organizuota nepamokinio ugdymo diena – konkursas ,,Šviesoforas“.

Konkurso tikslas - atkreipti visuomenės dėmesį į eismo saugumo svarbą; ugdyti mokinių saugaus elgesio kelyje įgūdžius; mažinti eismo įvykių, kuriuose nukenčia mokiniai, skaičių; išaiškinti mokinius, geriausiai mokančius Kelių eismo taisykles bei turinčius tvirčiausius saugaus elgesio kelyje įgūdžius.

„Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę“

Kovo 30 dieną Miroslavo gimnazijoje vyko antrasis konkurso „Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę“ etapas. Jame dalyvavo keturios Alytaus rajono gimnazijos. Mūsų  mokyklai atstovavo  Austėja Žukauskaitė (IVg klasė) ir Raminta Jencevičiūtė (IIg klasė). Konkursą vykdė LK KPKT Alytaus skyriaus specialistas vyr. eil. Donatas Česnavičius. Konkurso tikslas – paskatinti mokinius domėtis ne tik Lietuvos istorija, bet ir atkreipti dėmesį į kariuomenės vaidmenį Lietuvos valstybės raidoje, sekti dabartinės kariuomenės veiklą, įvykius, aktualijas.

Susitikimas–pamoka „Tylūs žingsniai per samanas“

Kovo 29 dieną mokytoja Eugenija Baltrukevičienė gimnazijoje organizavo 7,8, Ig–IVg klasių mokinių susitikimą su leidyklos „Vox Altera“ direktoriumi Ramučiu Vilčiausku ir trijų šios leidyklos išleistų knygų autoriumi Ernestu Kuckailiu.

Puslapiai

Užsiprenumeruoti Front page feed