Ketvirtokai ir penktokai žaidė bei mokėsi Kaune

Spalio 18 dieną mokytojos Laimutė Gražulienė ir Reda Kančienė 4 ir 5 klasių mokiniams organizavo ekskursiją į Kauną. Vaikai su mokytojomis lankėsi Kauno IX forto ir Lietuvos medicinos ir farmacijos istorijos muziejuose.

Lengvosios atletikos Rudens kroso varžybose I vieta

Spalio 18 dieną Nemunaityje vyko 2017–2018 m. m. Alytaus rajono bendrojo ugdymo mokyklų lengvosios atletikos Rudens kroso varžybos. Sportininkai pagal amžiaus grupes  bėgo skirtingus nuotolius.

Profesinio veiklinimo vizitas į įmonę UAB „S-Form“

Spalio 17 dieną grupė Ig klasės mokinių drauge su technologijų mokytoja Auša Asakavičiene lankėsi UAB įmonėje ,,S-Form“. Mus pasitiko gamybos vadovė Laimutė Anulienė. Ekskursijos pradžioje supažindino su UAB „S-Form“ veikla: čia gaminami itin aukštos kokybės minkštieji baldai pasaulyje gerai žinomoms Vokietijos ir Italijos įmonėms.

Rudens derliaus gėrybės

Atskubėjęs ruduo džiugina akį ne tik gausybe margaspalvių lapų, bet ir dovanoja daug derliaus gėrybių, tad nenuostabu, kad spalio 16 dieną gimnazijos aktų salėje šurmuliavo mokinių bei mokytojų užaugintų rudens gėrybių mugė „Ką pasėsi – tą ir pjausi“. Tai viena iš Ekologinio jaunimo švietimo  projekto „Eko karta“ iniciatyvos „Žalia pėda” veiklų, kurią ir organizavo šio projekto dalyviai – ekologų būrelio (vadovė mokytoja R. Kančienė) bei jaunųjų miško bičiulių būrelio (vadovė mokytoja R. Žilinskienė)  nariai.

Kuprinė – ne pintinė. Dėk tik tai, kas reikalinga!

Svarbiausias mokinio atributas – mokyklinė kuprinė, tačiau ar žinote, kad ši viena iš daugybės mokyklinių prekių turi didelę tiesioginę įtaką mokinio sveikatai. Per sunkių kuprinių dažnas palydovas tampa netaisyklinga laikysena, nugaros skausmai ir kitos su sveikata susijusios problemos.

Ekskursija į rašytojo V. Krėvės gimtąjį kraštą

Spalio 4 d. su klasės draugais bei auklėtoja Eugenija Baltrukevičiene ir lietuvių kalbos ir literatūros mokytoju Vytautu Bigaila vykome į Subartonis. Kelionė  buvo tikrai neeilinė ir daug kuo išsiskyrė iš kitų ekskursijų. Gal ir netoli važiavome, kaip tikėjausi, bet su užsidegimu ir noru sužinoti apie Vinco Krėvės- Mickevičiaus gyvenimą.

Pirmiausia aplankėme rašytojo Vinco Krėvės- Mickevičiaus, jo žmonos ir dukters kapą Subartonių kaimo kapinaitėse. Uždegę žvakelės ir sukalbėję maldą pagalvojome apie laikinumą šioje žemėje.

Mokytojų diena 2017

Spalio 5 diena mūsų gimnazijoje buvo išskirtinė ne tik dėl papuoštos erdvės, kuri visiems iš karto kūrė gerą nuotaiką, gausybės gėlių, bet ir dėl svečių, apsilankančių čia ne kasdien. Mokytojai tikrai sulaukė daug dėmesio ir sveikinimų iš mokinių, gimnazijos administracijos, seniūnijos, miestelio seniūnaitės, kultūros bei bibliotekos darbuotojų...

Integruotos pamokos Lietuvių liaudies buities muziejuje

Spalio 3 dieną Miroslavo gimnazijos Ig klasės mokiniai vyko į Lietuvių liaudies buities muziejų, kuris yra vienas didžiausių ir daugiausiai eksponatų turintis etnografijos muziejus Europoje po atviru dangumi.

Netradicinėje aplinkoje mokytojos A. Krisiulevičienė ir I. Rauličkienė pravedė mokiniams integruotas lietuvių kalbos ir literatūros ir kūno kultūros pamokas.

Puslapiai

Užsiprenumeruoti Front page feed