Dovana – pramogos ,,Tarzanijoje‘‘

Gegužės  27d.  ryte 2 ir 4 klasių mokiniai išvyko į nuotykių parką ,,Tarzanija‘‘. Šią kelionę jie laimėjo, dalyvaudami  Alytaus rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro organizuotame  konkurse  ,,Silantams draugiškiausia klasė“. (Laimėjo 1 vietą).

Jaunųjų šaulių ,,Paskutinis Šūvis“

Gegužės 25 dieną mūsų gimnazijoje vyko Lietuvos Šaulių Sąjungos karininko Antano Juozapavičiaus 1-osios rinktinės Alytaus r. 11 kuopos sportinės varžybos ,,Paskutinis Šūvis“.

Jose dalyvavo 11 kuopos jaunieji šauliai – 9 komandos iš Krokialaukio Tomo Noraus – Naruševičiaus, Simno, Miroslavo gimnazijų, Kumečių pagrindinės mokyklos ir Ūdrijos mokyklos - daugiafunkcio centro. Kiekviena komanda turėjo atlikti 5 rungtis: vasaros biatlono, sužeisto nešimo, kliūčių ruožo, granatų svaidymo ir orientavimosi.

Vaikai mokėsi saugaus elgesio su ugnimi

Gegužės 22 dieną vyko tęstinio Alytaus rajono ŠPPPC projekto ,,SUPasi vasara“ renginys. Projekto, vykdomo jau šeštus metus, veiklos skirtos SUP turinčių mokinių komunikacinei, kūrybinei bei socialinei kompetencijoms ugdyti ir tobulinti. Šių metų tema ,, Ugnelė – ne seselė“ ugdė vaikų saugaus elgesio su ugnimi sampratą, įgūdžius, savarankiškumo, atsakingumo nuostatas. Projekte dalyvavo ir mūsų gimnazijos penktos klasės mokinių komanda. Kartu su gimnazijos logopede Elvina Narauskiene mokiniai lankėsi Alytaus apskrities priešgaisrinėje gelbėjimo valdyboje.

Ketvirtokė - I vietos laimėtoja

Jau ne pirmi metai Alytaus VŠĮ „Tėviškės namai“ organizuoja konkursą „Nupiešk velykinį atviruką sergančiajam“. Savanoriai skatino skleisti pozityvią žinią ir kvietė kovo – balandžio mėn. Alytaus miesto ir rajono 1-6 klasių mokinius dalyvauti šiame konkurse.

Vaikai kuria pasakas

Kauno „Girstučio“ kultūros centre gegužės 8-ąją skambiai finišavo 8-asis mažųjų rašytojų konkurso „Lietuvos vaikai kuria pasakas“ baigiamasis renginys. Į šią gražią šventę buvo pakviesti ir mūsų mokyklos mokiniai, dalyvavę konkurse ir sukūrę pasakas: antrokės Sandra Babarskaitė ir Vytautė Vaickelionytė (mokytoja A. Narkunienė), ketvirtokai Alvija Bagdanavičiūtė bei Kasparas ir Pijus Žvirbliai (mokytoja A. Dvareckienė). Iškilmingame renginyje buvo apdovanoti gražiausių pasakų autoriai ir pristatyta naujoji jų kūrybos rinktinė „Lietuvos vaikų pasakos“.

Jaunųjų šaulių pratybos

Balandžio 26 d. karininko A. Juozapavičiaus šaulių 1-oji rinktinė organizavo šaudymo pratybas. Šiose pratybose dalyvavo ir Miroslavo gimnazijos jaunųjų šaulių būrelio nariai. Pratybų metu šauliukai išklausė saugumo instruktažus, laikė ginklo valdymo testus. Išlaikius testus buvo leista šaudyti iš keleto ginklų: pneumatinio šautuvo, mažo kalibro šautuvo, AK-47. O taikliausiai šaudžiusiems bei šauliams, turintiems 18 metų, buvo leista šaudyti iš  pistoleto. Jaunieji šauliai turėjo galimybę sudalyvauti kliūčių ruože bei kitose rungtyse.

Gražūs, linksmi, prasmingi dalykai nepamirštami...

Balandžio mėnesio paskutinis penktadienis mūsų gimnazijoje – šventė. Tądien minime Gimnazijos dieną. Šiemet toks penktadienis buvo 24 dieną.  Susirinkusius mokinius, mokytojus bei kitus gimnazijos bendruomenės narius pasveikino gimnazijos  direktorius Romualdas Gelažauskas. Po to  mokiniams už dalyvavimą įvairiuose konkursuose, varžybose bei olimpiadose išdalino padėkos raštus bei sertifikatus. Tikrai džiugu: kiek jų šiemet buvo daug...

Pradinukų ,,Šviesoforo“ konkursas

Balandžio 22 dieną gimnazijoje organizuota pradinukų nepamokinio ugdymo diena -  vyko pradinių klasių mokinių ,,Šviesoforo“ mokyklos etapo konkursas. Reikėjo savo žinias parodyti įvairiose -  kelio ženklų dėlionės, kelių maketo, atšvaitų -  rungtyse. Taip pat atlikti praktines užduotis:  pereiti  nereguliuojamą sankryžą ir pėsčiųjų perėją, kur eismą reguliuoja šviesoforas.

Eglė - „Tramtatulio“ respublikinio etapo dalyvė

Balandžio 18 – 19 d. Kaune, Kolpingo kolegijoje,  vyko Lietuvos vaikų ir moksleivių – lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų – konkurso „Tramtatulis“ respublikinis etapas, į kurį sugužėjo vaikai ir moksleiviai iš visos Lietuvos.

Eglė Žilinskaitė, 5 klasės mokinė, šiame konkurse savo gražia dzūkiška šnekta garsino ne tik mūsų gimnaziją, bet ir Dzūkijos regioną, nes ji – Dzūkijos regiono laureatė.

Miroslavo gimnazija – tinklinio sostinė?

Balandžio 23 dieną vykusiose Alytaus rajono bendrojo lavinimo mokyklų vaikinų tinklinio varžybose mūsų mokyklos sportininkams nusišypsojo visagalė Fortūna! Gimnazijos vaikinai pasirodė nė kiek ne prastesni už merginas (tik prieš savaitę merginos triumfavo tarpmokyklinėse merginų tinklinio varžybose). Tad ketvirtadienį Miroslavo gimnazija vėl džiaugėsi  iškovotu nugalėtojų titulu.

Puslapiai

Užsiprenumeruoti Front page feed