Mokinių užimtumo programa „Įdomioji matematika”

Jau ketvirtus metus vykdoma Alytaus rajono savivaldybės lėšomis finansuojama mokinių užimtumo programa „Įdomioji matematika“. Programos misija – atskleisti mokiniams ugdymosi pasiekimų svarbą, atkreipti dėmesį į gabiuosius matematikai mokinius, juos paskatinti, motyvuoti, įvertinti. Minėtoji programa vykdoma trimis etapais. Pirmasis iš jų – matematinis-kūrybinis, kai  galima savo matematinius matymus, mąstymus, vizijas meniškai realizuoti ir pristatyti kūrybinių darbų konkursui „Aš matematiką matau kitaip“.

Akcijos ,,Skambantis Kadagių slėnis’’ augalas ir mūsų gimnazijos kieme

Miroslavo gimnazijos pradinių klasių mokiniai, paraginti mokytojų Angelės Narkunienės ir Astos Dvareckienės, kartu su savo mokytojomis dalyvavo Kauno rajono Samylų kultūros centro organizuotoje akcijoje „Skambantis Kadagių slėnis". Jos tikslas prisidėti prie sodinamo Kadagių slėnio Lietuvos pažintiniame take. Buvome pakviesti apjuosti slėnį vaikiškų delnų šiluma. Sutikome, tad mūsų mokinių popieriaus lape apvedžioti, iškirpti ir įlaminuoti delnai sėkmingai pasiekė organizatorius. Rugsėjo 17 dieną delnai jau puikavosi Kadagių slėnio take.

Ir vėl įdomusis „Studfestas“

Spalio 14 dieną grupė IIIg-IVg klasių mokinių vyko į antrą kartą organizuojamą konferenciją–festivalį „Studfestas“, vykusį Siemens arenoje, Vilniuje. Renginyje buvo galima išgirsti šešiolika skirtingų pranešimų – įkvepiančių istorijų apie tai, kaip žmonės atrado save ir savo kelią į sėkmę. Pranešimus skaitė įvairūs lektoriai: patirtimi dalijosi ir žinomi pramogų verslo atstovai, ir didžiųjų įmonių darbuotojų bei aukštųjų mokyklų dėstytojai.

Per sportą – į stipresnius bendruomenės ryšius

Sumanymas organizuoti Gimnazijos bendruomenės sporto šventę kilo Mokinių tarybos nariams ir naujajai jų pirmininkei, IIg klasės mokinei Deimantei Radišauskaitei. Mokiniams rūpi, kad mokyklos gyvenimas būtų įdomesnis ir įvairesnis, todėl spalio 14 dieną sukvietė mokinius, mokytojus, mokinių tėvus ir netgi buvusius mokinius į šį renginį, norėdami, kad gimnazijos bendruomenės narių ryšiai taptų dar artimesni ir stipresni.

Paminėta Pasaulinė gyvūnų diena

Miroslavo gimnazijoje spalio 11 dieną buvo organizuotas renginys – viktorina, skirta Pasaulinei gyvūnų dienai paminėti. Žinoma, kad šios dienos misija – pagerbti visas gyvūnų gyvybės formas, akcentuoti žmonijos ir gyvūnijos artimą ryšį, priminti, kokią svarbą gyvūnai turi žmogaus gyvenime. Visa tai ir buvo prisiminta viktorinos, kurioje dalyvavo 5-8 klasių mokiniai, metu.

Prasmingiausios – vilties profesijos šventė

Prabėgo dar viena spalio 5-ji – Tarptautinė mokytojų diena.  Kaip ir kasmet, ji gimnazijoje buvo tikra šventė. Pirmiausia dėl to, kad mes, mokytojai, buvome pamaloninti išskirtiniu mokinių dėmesiu: buvo daug gėlių, šypsenų ir kitų mielų dalykų. Tradicija nelaužyta, nes IVg mokiniai vedė pamokas ne tik jaunesniems gimnazistams, bet ir mokytojams. Reikia pasakyti, kad šventinė pamoka buvo tikrai įdomi, kadangi jos vedėjai parinko ir žaismingas užduotis, ir nenuobodų metodą.

Respublikiniame projekte dalyvavome, veikėme, nugalėjome

Mūsų gimnazijos pradinio ugdymo (1-4 klasių) mokiniai – Žemės ūkio ministerijos bei Programos „Leader“ ir žemdirbių mokymo metodikos centro parengtos Šviečiamosios gyvulininkystės programos II modulyje tapo pirmos vietos laimėtojai. Minėtos programos tikslas buvo skatinti vaikų ir jaunimo susidomėjimą gyvulininkyste, siekti prisidėti prie gyvulininkystės sektoriaus plėtros Lietuvoje. Gimnazijos mokinukai buvo aktyvūs programos dalyviai. Džiugu, kad jų pastangos buvo pastebėtos ir įvertintos.

IIg ir IIIg klasių gimnazistai aiškinosi, kuo norėtų būti

Rugsėjo 28-ąją, trečiadienį, gvildenome klausimą, „kuo aš noriu būti?“ IIg ir IIIg klasių mokiniai vyko į Alytaus jaunimo darbo centrą bei Kaune vykusią parodą „Išsilavinimas ir karjera 2016“. Iš pradžių ryte nuvykome į JDC, kuriame mus maloniai sutiko Jolanta Griškonienė, šio centro skyriaus vedėja, ir papasakojo mums apie savo darbo paieškos patirtį. Sužinojome, kokių sunkumų teko patirti, kiek daug išgyventi aiškinantis, kokį kelią rinktis.

Jubiliejinis buvusių bendraklasių susitikimas

Šiemet rugsėjo 24-osios popietę į Alytaus r. Miroslavo gimnaziją skubėjo 1975-1976 m. m. pirmokai, 1982-1983 m. m 8a ir 8b klasių mokiniai bei 1985-1986 m. m. abiturientai. Svečiai su jauduliu širdyje žengė pro gimnazijos duris, kai vidun pakvietė visus mokyklos varpelis. Tik šį kartą jis buvo toks mielas, išsiilgtas, taip ilgai lauktas...

Iš įvairių Lietuvos kampelių ir iš JAV lyg paukščiai suskrido įvairių profesijų atstovai – garbingas pareigas užimantys žmonės.

Akcija „Ką kuprinėje neši?“

Rugsėjo pabaigoje gimnazijoje jau šeštą kartą vyko kuprinių svėrimo akcija „Ką kuprinėje neši?“ Šiais mokslo metais joje dalyvavo 13 penktos klasės mokinių ir 15 šeštokų. Akcijos tikslas – įvertinti 5, 6 klasių mokinių nešiojamų kuprinių svorį, siekiant išvengti vaikų laikysenos sutrikimų dėl per didelio jų svorio.

Puslapiai

Užsiprenumeruoti Front page feed