Nauja išmokta kalba – naujas gyvenimas

Europos Tarybos iniciatyva nuo 2001 metų rugsėjo 26 dieną švenčiama Europos kalbų diena. Nes, pasak čekų patarlės, „Nauja kalba – naujas gyvenimas; jei moki tik vieną kalbą, gyveni tik kartą.“

Minėjome šią dieną ir gimnazijoje.

7-8  klasių mokiniai su mokytoja Nijole Miliene paruošė stendą, kuriame įvairiomis kalbomis užrašė frazę „Malonu susipažinti“.

Paminėta žydų genocido diena

Rugsėjo 23 d. mūsų gimnazijoje paminėta Lietuvos žydų genocido aukų atminimo diena. Šia diena siekiama pagerbti 1943 m. rugsėjo 23 d. likviduoto didžiausio Lietuvoje Vilniaus geto aukas.

Viena bėga kartu, dvi vejasi. Kas?

Apie mūsų kai kuriuos įpročius: „Eurobarometro“ 2013 metų duomenimis reguliariai (bent2 kartus per savaitę)  sportuoja 15 procentų lietuvių, maždaug reguliariai arba retai tai daro dar 39 procentai, o niekada nesportuoja net 46 procentai Lietuvos gyventojų“.

O judrumas yra vienas iš svarbiausių gyvenimo kokybės veiksnių.

Europos paveldo dieną pažintis su Pivašiūnais

Grupė II, III gimnazijos klasių mokinių, lydimi istorijos mokytojos Zitos Rutkauskienės ir geografijos mokytojos Rasos Žilinskienės, rugsėjo 18-ąją apsilankė Pivašiūnuose, kur buvo paminėta Europos paveldo diena: organizuotas  pažintinis pasivaikščiojimas ,,Sakralinis paveldas Pivašiūnuose: besitęsianti tradicija“ ir sakralinės muzikos koncertas Pivašiūnų bažnyčioje.

Gimnazijos autobusų maršrutai 2015-2016 mokslo metais

GIMNAZIJOS AUTOBUSŲ MARŠRUTAI 2015-2016 MOKSLO METAIS

 

Marš-ruto

Nr.

Autobusas

Maršrutas

Atstumas  (km)

Mokinių skaičius

Laikas tikrai nepraėjo veltui

Rugsėjo 17 dieną mes, Ig klasės mokiniai, dvi technologijų pamokas praleidome kitaip negu įprastai – lydimi mokytojų Aušros Asakavičienės ir Sauliaus Gudaičio ėjome į Miroslavo miestelį, į valstybines įstaigas, kuriose mūsų laukė jų darbuotojai, pasirengę  mums papasakoti apie savo darbą.

Kitokia pamoka

Ugdymo procesas pamokose  organizuojamas vadovaujantis gimnazijos ugdymo planu, pagal kurį pradinėse klasėse socialiniams  ir gamtamoksliniams gebėjimams ugdytis dalis pasaulio pažinimo dalyko laiko skiriama ugdymui kitose aplinkose.

Susitikimas po 50 metų

Rugsėjo 5-ąją, šeštadienį, įvyko 12-osios laidos abiturientų susitikimas po 50-ties mokyklos baigimo metų. Iš gausaus 30-ties mokyklą baigusių draugų būrio į jubiliejinį susitikimą atvyko mažiau nei pusė –  13 klasės draugų. Atvykusieji  apgailestavo, kad ne visi galėjo susirinkti. Nes ne visi jau ir gyvi.  Tylos minute ir geru žodžiu paminėti trys jau anapilin iškeliavę bendramoksliai.

Pirmokai mokėsi saugiai keliauti

Rugsėjo 2-ąją  socialinės akcijos „Apsaugokime mūsų ateitį 2015“ sumanytojų - VšĮ „Saugi pradžia“ ir UAB „SDG“ darbuotojai lankėsi pirmokėlių klasėje ne tik norėdami pasveikinti mokinius su naujų mokslo metų pradžia ir palinkėti saugių kelionių. Pirmokai buvo mokomi, kaip elgtis pažymėtose („zebro“) bei reguliuojamosiose pėsčiųjų perėjose bei sankryžose.

Nuaidėjo Rugsėjo 1-osios šventė

Rugsėjo 1-osios rytą švęsti Mokslo ir žinių dieną gimnazijos kieme susirinko gausus būrys mokytojų, mokinių, jų tėvelių ir svečių. Ketvirtokai gimnazistai, vyriausieji mokyklos mokiniai, iškilmingai aidint mokykliniam varpeliui, pirmokams padėjo žengti pirmuosius žingsnius mokslo ir žinių taku. Šiais mokslo metais mūsų gimnazijos pirmos klasės duris pravėrė 12 pirmokų, paskutinius metus gimnazijoje mokysis 16 gimnazistų.

Puslapiai

Užsiprenumeruoti Front page feed