Jaunųjų gimnazijos matematikų laimėjimai

Gruodžio 2 dieną Druskininkų „Ryto“ gimnazijoje vyko Alytaus apskrities jaunųjų matematikų komandinė olimpiada mokytojo K. Klimavičiaus taurei laimėti ir mokinių kūrybinių darbų konkursas. Jame puikiai pasirodė 5 klasės mokiniai Alanas Rudaitis ir Renatas Žvirblis (mokytoja Aldona Gelažauskienė). Jie pristatė darbą „Kelias į mokyklą“ ir užėmė antrąją vietą.

Išvyka į Multicentrą Marijampolėje

Gruodžio 6 dieną mūsų gimnazijos 1 klasės mokiniai  išvyko į Marijampolėje įsikūrusį vienintelį visoje  Lietuvoje Multicentrą. Šios išvykos tikslas – susipažinti su įvairiomis laboratorijomis ir moderniais, šiuolaikiniais mokymosi būdais.

Protų mūšis „Gyvenimas be smurto – saugus gyvenimas šeimoje“

2016 m. gruodžio 2 d. VšĮ Šeimų centro savanoriai suorganizavo ir Miroslavo  gimnazijoje pravedė vieną iš vykdomo  projekto „Kurkime ateitį be smurto“ renginių – protmūšį „Gyvenimas be smurto – saugus gyvenimas šeimoje“. Protų mūšio dalyviai, 8, Ig-IVg klasių mokiniai, įnirtingai kovėsi sąžiningoje protų kovoje. O gausus būrys žiūrovų juos ne tik palaikė, bet ir patys laužė galvas.

Mokiniams iš arčiau – Europos Parlamentas

Gruodžio 2 dieną Miroslavo gimnazijoje lankėsi Lietuvos teisės instituto Tarptautinių ryšių vyresnioji specialistė Milda Kaminskaitė ir mokslininkė Eglė Kavoliūnaitė–Ragauskienė. Jos pristatė projektą, kuriuo siekiama mokinius supažindinti su Europos Parlamento veikla. Mūsų gimnazija pateko tarp 20-ies Lietuvos mokyklų, kuriose bus vykdomas šis projektas.

Dalyvausime projekto „Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra“ veiklose

         Lapkričio mėnesį gimnaziją pasiekė žinia, kad galėsime  dalyvauti projekto „Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra“ veiklose.

Kas aš esu ir kuo noriu būti?

Paskutinį lapkričio pirmadienį gimnazijoje lankėsi svečias – verslininkas, keliautojas, buriuotojas, mentorius, ilgų distancijų bėgikas Šarūnas Klėgeris. Tai pagrindinės šio žinomo alytiškio veiklos sritys, tačiau įdomiausia, kad jis mielai dalinasi savo patirtimi su jaunąja karta. Susitikimo su I-IV gimnazijos klasių mokiniais metu lektorius kalbėjo apie tai, kaip svarbu turėti tikslą, kasdien mažais žingsneliais jo siekti, nebijoti visuomenės ar žiniasklaidos primestos nuomonės, tvirtai laikykis savo vertybių.

Su atšvaitu saugiau

Kiekvienas žmogus, kuris išeina į kelią tamsoje, privalo neštis žibintą arba vilkėti liemenę su šviesą atspindinčiomis juostomis, arba  segėti šviesą atspindinčią priemonę (atšvaitą). Atšvaitas – paprasta ir efektyvi priemonė, užtikrinanti eismo dalyvių saugumą esant prastam matomumui ar tamsiu paros metu.

Dalyvavome projekto „Žingsnis po žingsnio 2“ baigiamajame renginyje

Lapkričio 25 d. Miroslavo gimnazijos mokinių savivaldos grupė dalyvavo mokyklų bendruomenių stiprinimo projekto „Žingsnis po žingsnio 2“ baigiamajame renginyje, kuris šiemet vyko Molėtų r. Alantos gimnazijoje. Mokinius lydėjo gimnazijos direktorius Romualdas Gelažauskas ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui Sonata Gražulienė.

Ir trečios klasės mokinė Saulė Vaikšnoraitė buvo tikra dzūkė

Lapkričio 24 dieną trečios klasės mokinė Saulė Vaikšnoraitė, lydima pradinių klasių mokytojos Laimutės Gražulienės,  dalyvavo Alytaus Dainavos pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokytojų Gitanos Baranauskienės ir Vilmos Gudaitienės suorganizuotame etnokultūros renginyje ,,Mes esam dzūkai“.

Renginio tikslas – lavinti vaikų vaizduotę ir kūrybiškumą per liaudies kūrybą ir tradicijas, atskleidžiant dzūkų tarmės grožį.

Puslapiai

Užsiprenumeruoti Front page feed