62-osios laidos abiturientams įteikti brandos atestatai

,,Vasara alsuoja karščiu ar prapliumpa lietumi, darželiuose ar ant palangių marguoja gėlės, o mūsų gimnazijoje – šventė“. Tokiais renginio vedėjų Domantės ir Luko žodžiais prasidėjo liepos 14-ąją vykusi Brandos atestatų įteikimo šventė.

Šventė, kuri būna kasmet, bet kaskart kitokia.

Dalyvavome Valstybės dienos šventėje

Liepos 4-ąją dalyvavome Valstybės dienos šventėje Dauguose. Mindaugo karūnavimo dienos vidurdienį karščio alinamoje Daugų miesto aikštėje veikė meno galerija ,,Po atviru dangumi”. Šioje išskirtinėje aplinkoje, tautodailininkų ir amatininkų mugėje, dalyvavome ir mes – Miroslavo gimnazijos atstovės: pedagogės Sonata Gražulienė, Reda Kančienė bei Zita Rutkauskienė.

Susitikimas po 10 mokyklos baigimo metų

Vieni žmonės užveria mokyklos duris ir tarsi pamiršta, kad yra tokia vieta, kur jie praleido net dvylika savo gyvenimo metų, o štai kiti...Kitiems mokykla – ta erdvė, kuri siejama su gražiausiais prisiminimais, su noru grįžti į vaikystę...

Mokslo metai baigėsi. Valio!

Mokykloje birželio 5 dieną vyko mokslo metų pabaigos šventė. Į ypatingą -  paskutinę pamoką su auklėtojais mokiniai rinkosi plačiai šypsodamiesi – jie žinojo, kad atostogos čia pat. O mokytojai žino, kad vasaros atostogos – ne tik smagus, bet ir kupinas pavojų laikas. Todėl visi aktų salėje klausėmės pareigūno Vito Sujetos pamokymų, kaip išvengti nelaimių leidžiant laisvalaikį, pramogaujant, peržiūrėjome keletą mokomųjų filmukų. Daugelis jaučiamės pasiruošę saugiai ir linksmai praleisti vasarą.

62-ąjį kartą nuskambėjo paskutinis skambutis

„Sunku suprasti, kad užaugai. Esi didelis, stiprus ir pats už save atsakingas. Kovoji bei eini savo svajonių link...“ Su tokiomis nuotaikomis 62 abiturientų laida šių metų gegužės 28-ąją paliko gimnazijos koridorius, klasės suolus, mokytojus, o svarbiausia – dvylika metų kurtus prisiminimus.

Dovana – pramogos ,,Tarzanijoje‘‘

Gegužės  27d.  ryte 2 ir 4 klasių mokiniai išvyko į nuotykių parką ,,Tarzanija‘‘. Šią kelionę jie laimėjo, dalyvaudami  Alytaus rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro organizuotame  konkurse  ,,Silantams draugiškiausia klasė“. (Laimėjo 1 vietą).

Jaunųjų šaulių ,,Paskutinis Šūvis“

Gegužės 25 dieną mūsų gimnazijoje vyko Lietuvos Šaulių Sąjungos karininko Antano Juozapavičiaus 1-osios rinktinės Alytaus r. 11 kuopos sportinės varžybos ,,Paskutinis Šūvis“.

Jose dalyvavo 11 kuopos jaunieji šauliai – 9 komandos iš Krokialaukio Tomo Noraus – Naruševičiaus, Simno, Miroslavo gimnazijų, Kumečių pagrindinės mokyklos ir Ūdrijos mokyklos - daugiafunkcio centro. Kiekviena komanda turėjo atlikti 5 rungtis: vasaros biatlono, sužeisto nešimo, kliūčių ruožo, granatų svaidymo ir orientavimosi.

Vaikai mokėsi saugaus elgesio su ugnimi

Gegužės 22 dieną vyko tęstinio Alytaus rajono ŠPPPC projekto ,,SUPasi vasara“ renginys. Projekto, vykdomo jau šeštus metus, veiklos skirtos SUP turinčių mokinių komunikacinei, kūrybinei bei socialinei kompetencijoms ugdyti ir tobulinti. Šių metų tema ,, Ugnelė – ne seselė“ ugdė vaikų saugaus elgesio su ugnimi sampratą, įgūdžius, savarankiškumo, atsakingumo nuostatas. Projekte dalyvavo ir mūsų gimnazijos penktos klasės mokinių komanda. Kartu su gimnazijos logopede Elvina Narauskiene mokiniai lankėsi Alytaus apskrities priešgaisrinėje gelbėjimo valdyboje.

Ketvirtokė - I vietos laimėtoja

Jau ne pirmi metai Alytaus VŠĮ „Tėviškės namai“ organizuoja konkursą „Nupiešk velykinį atviruką sergančiajam“. Savanoriai skatino skleisti pozityvią žinią ir kvietė kovo – balandžio mėn. Alytaus miesto ir rajono 1-6 klasių mokinius dalyvauti šiame konkurse.

Vaikai kuria pasakas

Kauno „Girstučio“ kultūros centre gegužės 8-ąją skambiai finišavo 8-asis mažųjų rašytojų konkurso „Lietuvos vaikai kuria pasakas“ baigiamasis renginys. Į šią gražią šventę buvo pakviesti ir mūsų mokyklos mokiniai, dalyvavę konkurse ir sukūrę pasakas: antrokės Sandra Babarskaitė ir Vytautė Vaickelionytė (mokytoja A. Narkunienė), ketvirtokai Alvija Bagdanavičiūtė bei Kasparas ir Pijus Žvirbliai (mokytoja A. Dvareckienė). Iškilmingame renginyje buvo apdovanoti gražiausių pasakų autoriai ir pristatyta naujoji jų kūrybos rinktinė „Lietuvos vaikų pasakos“.

Puslapiai

Užsiprenumeruoti Front page feed