Dviguba šventė

Liepos 15-oji Miroslavo mokyklai ypatinga. Tai dvigubos šventės diena – istorinė data, kai mokymo įstaiga tapo gimnazija ir brandos atestatų įteikimo pirmiesiems gimnazistams diena. 
Nepaisant prapliupusio lietaus į mokyklos pavadinimo keitimo šventę susirinko nemažai svečių: Alytaus rajono savivaldybės mero pavaduotojas Gediminas Krasauskas, švietimo ir sporto skyriaus vyriausiasis specialistas Vytautas Paškevičius, Miroslavo ambulatorijos gydytojas Antanas Damkus, Miroslavo seniūnijos seniūnas Vytautas Sinkevičius, Miroslavo švč.

Mokyklos pavadinimo keitimo šventė

2014 m. birželio 26 d. Nr. K-197 Alytaus  rajono  savivaldybės  taryba nusprendė pakeisti Alytaus rajono Miroslavo vidurinės mokyklos pavadinimą ir šią įstaigą pavadinti Alytaus r. Miroslavo gimnazija.  Dėl šio sprendimo 2014 m. liepos 15 dieną 18.00 val. vyks mokyklos pavadinimo keitimo šventė.

Mokyklos administracija

Įgyvendinome projektą ,,Skaidrumo laboratorija“

Septintokai, padedami socialinės pedagogės Marytės Glušauskaitės ir direktoriaus pavaduotojos ugdymui Sonatos Gražulienės, mokykloje įgyvendino projektą ,,Skaidrumo laboratorija“. 
,,Skaidrumo laboratorija“ - tai sudėtinė projekto ,,Kuriame Respubliką“ dalis - vienas iš trijų nacionalinių projektų (kiti du -,,Atgal į ateitį“ ir ,,Auginkime vieni kitus“), kuriuos rengia viešoji įstaiga ,,Pilietiškumo, demokratijos ir teisės programų centras“.  
Projekto komanda tris mėnesius (2014 m.

Ketvirtokų mokslo metų pabaigos šventė

Gegužės 30 d. mokykloje vyko šventinis renginys – ketvirtokų išleistuvės  ,,Sudie, Pradine klase“. Į šią šventę  susirinko nemažas būrys tėvelių, mokytojų, mokyklos darbuotojų.
Ketvirtokai eilėraščių posmais, spektakliuku ir dainomis pristatė savo klasę, dėkojo mokytojams, spec. pedagogei, logopedei, socialinei pedagogei už suteiktas žinias bei visokeriopą pagalbą, tėveliams – už rūpestį ir begalinę meilę...
Sėkmės tolimesniame mokslo ir žinių kelyje mokiniams linkėjo mokyklos direktorius Romualdas Gelažauskas ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui Sonata Gražulienė.

Nuskambėjo paskutinis skambutis

Paskutinis skambutis – diena, kai prisimenama vaikystė ir ,,pasimatuojama“ branda...
VAIKYSTĖS PAMOKA. Vaikystė... Įspaudžia smėlyje mažas pėdeles, nubėga basa rasotomis pievomis, murzinu veidu, žemuogėtomis lūpomis. Kvatojasi, krykščia ir... staiga pajunti, kad jos nebėra. Užaugai?  Kaip gražus sapnas prabėgo 12 mokyklinių metų? Prabėgo... Bet ne veltui gal?

„Kad ne auksinės vasaros...“

Birželio 2-6 dienomis mokykloje buvo organizuojama iniciatyva Gedulo ir vilties dienai paminėti.  Pilietinėje akcijoje dalyvavo visi vyresniųjų klasių mokiniai, vadovavo istorijos mokytoja Zita Rutkauskienė.

Mokiniai stropiai, atsakingai dirbo:  gamino pačias įvairiausias „vosilkas“ - rugiagėles  (šios mėlynžiedės laukų gėlės pasirinktos šių metų akcijos simboliu) – išlankstytas, išmargintas, pieštas, karpytas...  Ant pasigamintų žiedų buvo rašomi artimųjų, žinomų žmonių - tremtinių vardai, Gedulo ir vilties dienos data.

Dalyvavome „Piemenėlių Sekminėse“

4 klasės mokinės Rugilė Januškauskaitė, Kamilė Valvonytė ir Eglė Žilinskaitė bei jų mokytoja Laimutė Gražulienė buvo pakviestos dalyvauti Dzūkijos regiono vaikų ir jaunimo folkloro šventėje ,,Piemenėlių Sekminės“  ir pristatyti pasakojimus gimtąja tarme.

Šaunuoliai lengvaatlečiai

Gegužės 30 dieną mūsų mokyklos lengvaatlečių komanda dalyvavo lengvosios atletikos rungčių varžybose ,,Daugai 2014“. Komandą sudarė Karolina Žuklijūtė (6 kl.), Vitas Ališauskas (8 kl.), Austėja Žukauskaitė (9 kl.), Akvilė Valvonytė (9 kl.), Raminta Ališauskaitė (9 kl.), Lukas Labanauskas (9 kl.), Žygimantas Jazukevičius ( 9 kl.) ir Paulius Vansauskas (9 kl.).

Mokyklos komanda – projekto idėjos konkurso „Mokymasis tyrinėjant“ laimėtoja

Ugdymo plėtotės centras, vykdydamas projektą „Pradinio ugdymo tobulinimas“, organizavo projekto idėjos konkursą „Mokymasis tyrinėjant“. Konkurso tikslas – pakviesti mokyklų bendruomenes aktyviau bendradarbiauti kuriant ir įgyvendinant projektus, padedančius veiksmingiau ugdyti pradinių klasių mokinių kūrybiškumą, praktinius ir problemų sprendimo gebėjimus.

Susitikimas su Alytaus ,,Almeidos – Stronglaso“ rankininkais

Gegužės 27 dieną mokykloje lankėsi Alytaus miesto “Almeidos - Stronglaso“ rankininkai ir jų treneriai. Ši komanda Lietuvos rankinio lygoje trečius metus iškovoja medalius (šiais metais laimėti bronzos medaliai) ir taip garsina savo gimtąjį miestą.  
Smagu, kad komandos žaidėjas  Irmantas Asakavičius yra baigęs mūsų mokyklą. Mokiniams žaidėjai ir treneriai buvo pristatyti taip, kaip jie pristatomi per varžybas: Nr. 5 – Irmantas Asakavičius; Nr. 12-  Egidijus Petkevičius;  Nr. 14- Žygimantas Micevičius, komandos treneris -  Eugenijus Gimbutas.

Puslapiai

Užsiprenumeruoti Front page feed