Kviečiame į Mokslo metų pradžios šventę!

Mieli mokiniai, tėveliai, mokytojai ir svečiai,

kviečiame visus į Mokslo metų pradžios šventę, kuri vyks rugsėjo 1 d. (ketvirtadienį) 10 val. gimnazijos kieme.

____________________________________________

Detalesnė informacija:

9 val. – Pirmoji pamoka klasėse.

10 val. – Šventė gimnazijos kieme.

11 val. – šv. Mišios už naujus mokslo metus, mokytojus, mokinius ir jų tėvelius.

____________________________________________

Vyko sporto šventė

Rugpjūčio 19-ąją gimnazijos stadione vyko Miroslavo seniūnijos sporto šventė.

Šventėje dalyvavo ir visus dalyvius sveikino Alytaus rajono savivaldybės mero pavaduotojas Arvydas Balčiūnas, politologas dr. Laurynas Kasčiūnas bei gimnazijos direktorius Romualdas Gelažauskas.

Pakvipo vaistažolėmis

Vasara be kitų džiaugsmų padovanoja ir puikią galimybę susipažinti su vaistiniais augalais.  Tereikia suskubti išnaudoti vasaros galimybes. Smagu, kad tokias nuostatas skatina gimnazijos iniciatyva „Atverk duris vasarai“.

Gimnazijos stadione – sporto šventė

Rugpjūčio 19 d. gimnazijos stadione vyks Miroslavo seniūnijos sporto šventė. Šventės pradžia – 15.00 val. Planuojama pabaiga – 20.00 val.

Vyks krepšinio, tinklinio, futbolo varžybos, smiginio turnyras, linksmųjų estafečių varžybos, baudų ir tritaškių metimo konkursai. Šventės metu veiks Alytaus rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro sveikatos palapinė. Kviečiame visus aktyviai dalyvauti!

Sporto šventė finansuojama iš Alytaus rajono savivaldybės remiamų sporto rėmimo projektų lėšų.

63-osios laidos abiturientų atestatų teikimo šventė

„Palydėti gražuolės vasaros išdaigų, susirinkome šiandien šventę švęsti...“ – štai tokie žodžiai skambėjo liepos 14 dieną Atestatų teikimo šventėje iš renginio vedėjų, būsimų ketvirtokų gimnazistų Neringos Freitakaitės ir Dovydo Pocevičiaus lūpų.

Duris vasarai atvėrėme Vilniaus erdvėse

Įsibėgėja vasara, o kartu su ja ir iniciatyvos „Atverk duris vasarai“ veiklos, kurios padeda gimnazijos mokiniams prasmingai leisti vasaros atostogas.

Birželio 21 dieną grupelė 8, Ig-IVg klasių mokinių, lydimų gimnazijos mokytojų Onos Stoškuvienės ir Redos Kančienės, vyko į Vilnių. Pagrindinis šios kelionės tikslas – susipažinti su Vilniaus universiteto organizuojama Europos dalelių fizikos laboratorijos (CERN) paroda „Accelerating Science“, kuri eksponuojama Nacionaliniame fizinių ir technologijos mokslų centre.

Sėkmingos vasaros su knyga

Literatūriniai skaitymai ,,Vinco Krėvės padavimų pasaulis” – tokia veikla buvo siūloma birželio 23 dieną  4-5-6 klasių mokiniams. Tai iniciatyvos „Atverk duris vasarai“ numatytų veiklų Miroslavo gimnazijoje dalelė.

Dėmesio!

Miroslavo gimnazija prisideda prie iniciatyvos „Atverk duris vasarai“ ir siūlo mokiniams veiklas, padėsiančias prasmingai leisti vasaros atostogas.

Siūlome susipažinti su numatytų veiklų planu ir kviečiame dalyvauti.

Iniciatyvos „Atverk duris vasarai“ veiklų planas Miroslavo gimnazijoje

Laikas

Liudyti, prisiminti, kad mąstytume...

Žmonės kalbėjo. Apie mamos seserį, kuri neištekėjo. Apie namų palėpėje ant aukšto gyvenusią paslaptį – močiutės brolio mokytojo laiškus iš Sibiro. Apie  žodžio, minties laisvės baimę, kuri ir šiandien mus tremia. Tremia mus iš mūsų pačių. Apie darbštumą, kuriuo be patoso, pompastikos galbūt labiausiai ir liudijame meilę Lietuvai. Žmonės prisiminė. Senelį, kurio kapą aplanko tik Sibiro žvėrys. Savo kelią tremtin ir sesers, likusios Lietuvoje, lemtį. Gal skaudesnę už kelionę į nežinią.

Zigzaginės kelionės įspūdžiai

Kelionė gal ne visai zigzaginė, bet gauta dalyvaujant Gamtos Kengūros Lyderių ture už tiriamąjį darbą „Zigzaginis sėklų auginimas“.

Puslapiai

Užsiprenumeruoti Front page feed