Vyko Miroslavo seniūnijos sporto šventė

Šventėje dalyvavo ir visus susirinkusius sporto entuziastus sveikino Alytaus rajono savivaldybės mero patarėjas Ramūnas Bielevičius, Miroslavo seniūnijos seniūnas Vytautas Sinkevičius,  Alytaus rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorė Dalia Kitavičienė bei Miroslavo gimnazijos direktorius Romualdas Gelažauskas.

Įgyvendintas mokinių užimtumo projektas ,,Pažinimo vasara 2“

Vasarą mūsų mokiniams organizuojamos vasaros dienos stovyklos, kurias finansuoja Alytaus rajono savivaldybė. Vaikus svarbu užimti turininga, sveikatingumą skatinančia veikla, tenkinant jų pažinimo, saviraiškos bei bendravimo poreikius. Į veiklos programas įtraukiami praktiniai, rekreaciniai, lavinamieji užsiėmimai.

Šiemet mokinių vasaros užimtumo projekte dalyvavo 7-8, I-III gimnazijos klasių mokiniai. Įvairiapusė veikla buvo orientuota į projekte dalyvaujančius šiuolaikinius smalsius vaikus ir jaunimą.

Kviečiame į Mokslo metų pradžios šventę!

Mieli mokiniai, tėveliai, mokytojai ir svečiai,

kviečiame visus į Mokslo metų pradžios šventę, kuri vyks rugsėjo 1 d. (antradienį) 10.15 val. gimnazijos kieme.

____________________________________________

Detalesnė informacija:

9.15 val. – Pirmoji pamoka klasėse.

10.15 val. – Šventė gimnazijos kieme.

11.15 val. – šv. Mišios už naujus mokslo metus, mokytojus, mokinius ir jų tėvelius.

____________________________________________

Mokinių pavėžėjimas gimnazijos autobusais rugsėjo 1 d.:

Kviečiame į Miroslavo seniūnijos sporto šventę

Rugpjūčio 21 d. Miroslavo gimnazijos stadione vyks Miroslavo seniūnijos sporto šventė. Šventė pradžia  - 16.00 val. Planuojama pabaiga – 20.00 val.
Vyks krepšinio, tinklinio, futbolo varžybos, galiūnų rungtys, virvės traukimo konkursas.
Šventės metu veiks Alytaus rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro sveikatos palapinė. Visus norinčiuosius maloniai kviečiame dalyvauti šiaurietiško ėjimo mokymuose – pratybose.

Miroslavo gimnazijos informacija

62-osios laidos abiturientams įteikti brandos atestatai

,,Vasara alsuoja karščiu ar prapliumpa lietumi, darželiuose ar ant palangių marguoja gėlės, o mūsų gimnazijoje – šventė“. Tokiais renginio vedėjų Domantės ir Luko žodžiais prasidėjo liepos 14-ąją vykusi Brandos atestatų įteikimo šventė.

Šventė, kuri būna kasmet, bet kaskart kitokia.

Dalyvavome Valstybės dienos šventėje

Liepos 4-ąją dalyvavome Valstybės dienos šventėje Dauguose. Mindaugo karūnavimo dienos vidurdienį karščio alinamoje Daugų miesto aikštėje veikė meno galerija ,,Po atviru dangumi”. Šioje išskirtinėje aplinkoje, tautodailininkų ir amatininkų mugėje, dalyvavome ir mes – Miroslavo gimnazijos atstovės: pedagogės Sonata Gražulienė, Reda Kančienė bei Zita Rutkauskienė.

Susitikimas po 10 mokyklos baigimo metų

Vieni žmonės užveria mokyklos duris ir tarsi pamiršta, kad yra tokia vieta, kur jie praleido net dvylika savo gyvenimo metų, o štai kiti...Kitiems mokykla – ta erdvė, kuri siejama su gražiausiais prisiminimais, su noru grįžti į vaikystę...

Mokslo metai baigėsi. Valio!

Mokykloje birželio 5 dieną vyko mokslo metų pabaigos šventė. Į ypatingą -  paskutinę pamoką su auklėtojais mokiniai rinkosi plačiai šypsodamiesi – jie žinojo, kad atostogos čia pat. O mokytojai žino, kad vasaros atostogos – ne tik smagus, bet ir kupinas pavojų laikas. Todėl visi aktų salėje klausėmės pareigūno Vito Sujetos pamokymų, kaip išvengti nelaimių leidžiant laisvalaikį, pramogaujant, peržiūrėjome keletą mokomųjų filmukų. Daugelis jaučiamės pasiruošę saugiai ir linksmai praleisti vasarą.

62-ąjį kartą nuskambėjo paskutinis skambutis

„Sunku suprasti, kad užaugai. Esi didelis, stiprus ir pats už save atsakingas. Kovoji bei eini savo svajonių link...“ Su tokiomis nuotaikomis 62 abiturientų laida šių metų gegužės 28-ąją paliko gimnazijos koridorius, klasės suolus, mokytojus, o svarbiausia – dvylika metų kurtus prisiminimus.

Dovana – pramogos ,,Tarzanijoje‘‘

Gegužės  27d.  ryte 2 ir 4 klasių mokiniai išvyko į nuotykių parką ,,Tarzanija‘‘. Šią kelionę jie laimėjo, dalyvaudami  Alytaus rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro organizuotame  konkurse  ,,Silantams draugiškiausia klasė“. (Laimėjo 1 vietą).

Puslapiai

Užsiprenumeruoti Front page feed