Saugok savo tapatybę

Vasario 24 dieną mūsų gimnazijoje lankėsi Lietuvos vartotojų instituto atstovai  kartu su Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnais. Svečiai siekė supažindinti su tapatybės vagysčių atvejais, paaiškinti, kokių atsargumo priemonių derėtų imtis prieš sukčius realiame gyvenime ir socialinių tinklalapių profiliuose. (Vasario 19 – 26 dienomis vyko Atidos tapatybės vagystėms savaitė - akcija).

Kino filmo premjera

Vasario 20-osios vakarą  III klasės gimnazistai (auklėtojas Saulius Gudaitis) pakvietė į kino filmo ,,Šimtadienis“ premjerą.  Tai buvo muzikalus, artistiškas, įdomus renginys. Jo tikslas – padėti abiturientams (jau 62 laidos) susiskaičiuoti gimnazijoje dar  likusias dienas, palinkėti jiems kuo  prasmingesnio laiko.

Austėja Žukauskaitė dalyvaus matematikos olimpiados respublikiniame etape

Vasario 13 d. vyko Lietuvos mokinių 64 – osios matematikos olimpiados Alytaus rajono turas. Dalyvavo mokiniai, laimėję mokyklose. Šiemet varžėsi 15 I – IV gimnazijos (ir 9 – 10) klasių mokinių  iš Butrimonių, Pivašiūnų, Krokialaukio Tomo Noraus – Naruševičiaus, Daugų Vlado Mironio, Simno, Miroslavo gimnazijų, Kumečių pagrindinės mokyklos, Punios mokyklos – daugiafunkcio centro.

Vyko visuotinis tėvų susirinkimas

Vasario 11 dieną  Miroslavo gimnazijos aktų salėje vyko  visuotinis 1-8 ir I-IV gimnazijos klasių mokinių tėvų susirinkimas. Susirinkime dalyvavo mokinių tėvai, gimnazijos administracija, mokytojai, klasių auklėtojai ir svečiai - Alytaus rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorė Dalia Kitavičienė bei Alytaus rajono savivaldybės tarybos sekretorius Simas Salickas.

Pamoka Lietuvai

Linksmi pradinių klasių mokiniai subėga į salę. Tačiau greitai susikaupia, atsistoja ir  iškilmingai  gieda tautinę giesmę.

„Kas yra  laisvė? Ar bėgioti mokyklos koridoriuje -  laisvė? O gal laisvė - elgtis kaip nori?“ – klausinėja  mokytoja Asta Dvareckienė  susirinkusių salėje 1-4 klasių mokinių. Atsakymai įvairūs:

„Laisvė – kai nevyksta karas, laisvė – kai gali kalbėti  lietuvių kalba, laisvė  - kai drąsiai gali eiti į mokyklą, laisvė...“.

Neeilinės jaunųjų šaulių pratybos

2015 m. sausio 24 d. Karininko A.Juozapavičiaus šaulių 1-oji rinktinė organizavo neeilines pratybas  su JAV specialiųjų pajėgų kariais A/92 Civil Affairs Battalion (Airbone) ir KASP Dainavos apygardos          1-osios rinktinės kariais. Šiose pratybose dalyvavo ir mūsų gimnazijos jaunieji šauliai Austėja Žukauskaitė, Raminta Ališauskaitė ir Martynas Žilionis (II gimnazijos klasės mokiniai).

Pašventinta gimnazijos vėliava

Mokykla tapo  gimnazija, tad neišvengiami ir smagūs rūpesčiai – reikia keisti  atributiką. Dailės  mokytojas Sauliaus Gudaitis, pasitardamas su mokiniais, kolegomis, sukūrė gimnazijos herbą ir vėliavą, o sausio 20 dieną vėliavą pašventino Miroslavo Švč. Trejybės parapijos klebonas kun. Vytautas Antanas Matusevičius. Ta proga buvo aukojamos šv. Mišios už Miroslavo gimnaziją, jos buvusius ir esamus mokinius, mokytojus.

Giliname matematikos žinias

Sausio13 dieną  gimnazijoje vyko I - IV klasių gimnazistų matematikos olimpiada  (mokyklos etapas). Dalyvavo 14 mokinių: I gimnazijos kl. 2 mokiniai, IV gimnazijos kl.  4 mokiniai (mokytoja Aldona Gelažauskienė), II gimnazijos kl.  5 mokiniai, III gimnazijos kl.  3 mokiniai (mokytoja Irena Matonienė).

Vytautė Vaickelionytė – konkurso laureatė

VŠĮ „Tėviškės namai“ padeda spręsti Alytaus regiono onkologinių ligonių ir jų artimųjų socialines, psichologines bei dvasines problemas. Į savo veiklą įtraukia ir mokinius. Be kita ko, kiekvienais metais prieš Kalėdų  šventes organizuoja  konkursą „Nupiešk kalėdinį atviruką sergančiajam“.

Sausis – tėvų mėnuo

Sausio 12-30 dienomis Miroslavo gimnazijoje organizuojamos Atvirų durų dienos 1-8, I-IV gimnazijos klasių mokinių tėvams (globėjams, rūpintojams). Maloniai kviečiame apsilankyti gimnazijoje - stebėti pamokas, bendrauti su mokytojais, klasių auklėtojais, gimnazijos vadovais… kad mokinių mokymosi rezultatai būtų kuo geresni.

Puslapiai

Užsiprenumeruoti Front page feed