Paskutinės Šviečiamosios gyvulininkystės programos akimirkos

Mokslo metų pabaigoje Šviečiamosios gyvulininkystės programos  dalyviai  dar spėjo pasidomėti, kaip reikia auginti ožkas. Gegužės 27 d. apsilankė netoli gimnazijos esančiame Aldonos Bakšienės gyvulininkystės ūkyje.  Ganykloje mokinius pasitiko grakšti ožka Gazelė bei jos draugės  Zosė ir Lesė (o ožkų būrys nemažas,  apie 30). O kur dar Misė, Musė, Ciba... Gaila, kad nematėme ožiukų, nes jie ganėsi kitoje ganykloje – ir ten reikia nuėsti žolę.  

SUPasi vasara

Jau kvepia vasara žalia, kviečia iškylauti... Šiais metais keturis šeštos klasės mokinius iškylauti, sportuoti, bendrauti, žaisti, būti kartu kvietė jau septintasis tęstinio projekto „SUPasi vasara“ renginys, kuris gegužės 12 dieną vyko Alytaus rajono Butrimonių gimnazijoje.

Renginys buvo skirtas dviems šių metų aktualijoms -  Bendruomenių ir Gailestingumo metams paminėti.

Smalsu buvo susipažinti su Alytaus rajono Butrimonių gimnazijoje įkurtu Almos Adamkienės fondo muziejumi.

Audinių fermoje

Gimnazijos pradinukai visus mokslo metus dalyvavo Šviečiamosios gyvulininkystės programoje. Aplankė ne vieną ūkį – galvijų, avių, ožkų, bičių, arklių, paukščių. Žinojo, kad suplanuota apsilankyti audinių fermoje, nekantravo, bet reikėjo palaukti, kol paūgės audinių jaunikliai.

Konkurse „Noriu augti sveikas VIII“ iškovota antroji vieta

Alytaus rajono mokinai jau aštuntą kartą susitiko tradicinėje sveikatos žinių ir praktinių įgūdžių viktorinoje „Noriu augti sveikas VIII“. Renginys vyko gegužės 13 dieną Simno gimnazijoje. Šiame konkurse dalyvavo daugiausia žinių apie sveikatą turintys 6, 7 ir 8 klasių mokiniai iš visų rajono mokyklų. Mūsų mokyklai atstovavo Rugilė Januškauskaitė (6 kl.), Lukas Januškauskas (7 kl.) ir Kamilė Jutkevičiūtė (8 kl.). Mokinius konkursui rengė visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Raimonda Radzevičienė.

Nacionalinės teisės žinių olimpiados finalas

Gegužės 13 dieną Mykolo Romerio universitete įvyko moksleivių Nacionalinės teisės žinių olimpiados finalas, į kurį susirinko apie keturis šimtus 9–10 ir 11–12 klasių moksleivių. Į finalą pateko moksleiviai, sėkmingai įveikę pirmąjį olimpiados turą. Mūsų gimnazijai atstovavo net 7 moksleiviai: Austėja Žukauskaitė, Raminta Ališauskaitė, Akvilė Valvonytė, Rolandas Miliauskas, Dovydas Buškevičius, Gabrielė Biliūtė ir Svajūnas Navickas.

Tinklinis Miroslavo gimnazijoje

Gegužės 12 ir 13 dienomis Miroslavo gimnazijoje vyko Alytaus rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių tinklinio varžybos.

„Buvo labai jauki ir graži šventė“

„Šios dienos šventė skiriama mūsų bendruomeniškumo stiprinimui.Turbūt niekam nekyla abejonių, kad bendruomeniškumas nedidelėje bendruomenėje, tokioje kaip mūsų gimnazija, yra labai svarbus. Jis kuria gėrį, laimę, didina savivertę, puošia gyvenimą ir daro jį visavertį. 2016-ieji Lietuvoje paskelbti vietos bendruomenių metais. Taip lyg norima priminti, jog gyvendamas bendruomeniškai nepamirši visų pirma bičiuliškos kaimynystės, betarpiško bendravimo – tiek nelaimėje padėdamas, tiek džiaugsmu besidalindamas.

Miroslavo gimnazija paminėjo Tarptautinę triukšmo suvokimo dieną

Kiekvienais metais paskutinį balandžio trečiadienį minima Tarptautinė triukšmo suvokimo diena, kuri skirta atkreipti visuomenės dėmesį į visiems aktualią triukšmo problemą ir skatinti tylesnių namų, tylesnių ugdymo įstaigų bei tylesnės poilsio aplinkos sukūrimą.

Miroslavo gimnazijoje Tarptautinė triukšmo suvokimo diena buvo minima balandžio 27 d.

Tik ėjimas veda į savęs pažinimą...

Balandžio 23 dieną grupelė gimnazijos įvairių klasių (nuo 4 iki IVg) mokinių, taip pat jaunųjų Miroslavo maltiečių dalyvavo piligriminiame žygyje Alytus – Pivašiūnai. PALAIMINTI GAILESTINGIEJI, NES JIE SUSILAUKS GAILESTINGUMO (Mt 5,7).

Organizatoriai žygį skyrė Gailestingumo metams, Pasaulio Jaunimo dienoms ir Gyvybės dienai paminėti, tačiau kiekvienas žygeivis galėjo turėti ir savo intencijų.

Svečiavosi "Dzūkijos" krepšininkai

Balandžio 21-osios popietę gimnazijoje lankėsi Alytaus „Dzūkijos“ krepšininkai. Aktų salė buvo sausakimša. Mokiniai turėjo galimybę pabendrauti su aukštaūgiais ,,milžinais“ Mindaugu Sušinsku, Edgaru Švelginu, Tomu Urbonu, Jeffrey Robinosinu. Žaidėjai vaikams papasakojo apie savo kelionę link didžiojo krepšinio bei noriai atsakinėjo į jų užduotus klausimus. Smagų vaikų ir kepšininkų pokalbį lengvai ir žaismingai moderavo ekipos vadovas Povilas Tamulynas.

Puslapiai

Užsiprenumeruoti Front page feed