Svečiavosi Jaunimo Europos komandos narė Daiva Pilvelytė

Kiekvienas save gerbiantis lietuvis žino -  Lietuvos Respublika į Europos Sąjungą įstojo 2004-iais metais gegužės 1-ąją dieną. Nors praėjo jau daugiau negu 11 metų nuo to laiko, daugelis jaunų (ir netgi vyresnių) žmonių gerai nežino ES tikslų, mūsų valstybei atsivėrusių  perspektyvų bei galimybių. Taigi visiems jas kartas nuo karto pravartu prisiminti.

Rajono gimnazijų kvadrato varžybos

Lapkričio 11 ir 18 dienomis  Butrimonių  gimnazijoje  vyko Alytaus rajono gimnazijų mergaičių ir berniukų kvadrato  varžybos. 

Tolerancijos diena

Tarptautinė komisija nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti jau tryliktus metus inicijuoja lapkričio 16-osios –  Tarptautinės tolerancijos dienos paminėjimą Lietuvoje. Šiais metais Tolerancijos dienos simbolis yra mozaika. Gimnazija, kaip ir kasmet, aktyviai prisideda prie šios akcijos. Ją organizuoja istorijos mokytoja Zita Rutkauskienė.

Išsitaškiusi Violeta Čiuplytė

Dėl įvairių priežasčių į SAVO MOKYKLĄ sugrįžta buvę mokiniai. Atvažiuoja į klasės susitikimus, užsuka aplankyti auklėtojų, mokytojų arba tiesiog pabūti, atveda mokytis savo vaikus...

Violeta Čiuplytė į mokyklą sugrįžo su dailės  darbų paroda „Tegu liejasi...“

Paroda veikė nuo rugsėjo pradžios, joje buvo galima išvysti tapybos, pastelės ir akvarelės technika atliktus darbus, kuriuose dominuoja gamtos ir architektūros motyvai, įkvėpti Pažaislio vienuolyno sienų.

Netradicinė pamoka-akcija ,,Būk saugus eismo dalyvis‘‘

Lapkričio 9 dieną Lietuvos techninės apžiūros įmonių asociacija TRANSEKSTA kartu su Vilniaus apskrities kelių policija ir VšĮ „Saugus ratas“ Alytaus rajono pradinių klasių mokiniams surengė akciją ,,Būk saugus eismo dalyvis“.  Renginyje dalyvavo ir mūsų gimnazijos 1-4 klasių mokiniai.

O gal jau želia žolelė ant mielo kapo?

Ar rūpi mirusiam, kas – smilgos, usnys ar išpuoselėtos gėlės – auga, žydi ant jo kapo? Ko gero ne. Rūpi jo artimiesiems. O jeigu jų jau nėra?  O jeigu jie labai toli?

Artėjant Vėlinėms, spalio 27 d. būrelis gimnazijos šeštokų ir jaunųjų maltiečių su mokytoja Zita Reipiene padirbėjome Miroslavo kapinėse, esančiose prie Benderkos miško. Nuoširdžiai, pagal galimybes dirbo visi, kurie atėjo: Agnė, Eglė, Kamilė Č., Kamilė V., Paulina, Vilūnė, Dovydas, Rokas, Vaidas. Sutvarkėme keturiolika neprižiūrėtų kapų, tuo pačiu pagražinome ir tų - sutvarkytųjų    aplinką.

Ko verta ieškoti Merkinėje

... maloniai kviečiame Jus atvykti į Vinco Krėvės 133-iųjų gimimo metinių minėjimą „Orientalistinis Krėvė: tapatybės paieškos“, kuris vyks spalio 23 dieną (penktadienį) Merkinės Vinco Krėvės gimnazijoje. Gimnazijos bendruomenė. Štai tokio turinio kvietimas buvo priežastis, kodėl tądien trijų trečiokių gimnazisčių (Austėjos Žukauskaitės, Agnės Dimšaitės, Ramintos Ališauskaitės) ir dviejų lietuvių kalbos mokytojų (Zitos Reipienės, Nijolės Milienės) penktadienis nuo pat ryto buvo kitoks –  patekome į pasaką.

Tarsi iš gausybės rago…

Ruduo – gėrybių metas, tad nenuostabu, kad spalio 16 dieną gimnazijos aktų salėje šurmuliavo mokinių bei mokytojų užaugintų rudens gėrybių mugė „Ką pasėsi – tą ir pjausi“. Tai viena iš projekto „Žalia stotelė“ veiklų , kurią ir organizavo šio projekto dalyviai – ekologų būrelio (vadovė mokytoja R. Kančienė) bei jaunųjų miško bičiulių būrelio (vadovė mokytoja R. Žilinskienė)  nariai bei technologijų mokytoja A. Asakavičienė.

Profesinio veiklinimo vizitai

Šiais mokslo metais  aktyviai tęsiame vyresnių klasių mokinių profesinio orientavimo veiklas, kurių metu vykstama į pažintines profesinio veiklinimo ekskursijas.

Ateities lyderių mokymai

Spalio 20 dieną gimnazijoje lankėsi Pilietinių iniciatyvų centro direktorius Girvydas Duoblys. Lektorius vedė mokymus dvidešimt penkiems 5-8, I-IV gimnazijos klasių mokiniams, norintiems dalyvauti ir jau dalyvaujantiems gimnazijos mokinių tarybos veikloje.

Puslapiai

Užsiprenumeruoti Front page feed