„Buvo labai jauki ir graži šventė“

„Šios dienos šventė skiriama mūsų bendruomeniškumo stiprinimui.Turbūt niekam nekyla abejonių, kad bendruomeniškumas nedidelėje bendruomenėje, tokioje kaip mūsų gimnazija, yra labai svarbus. Jis kuria gėrį, laimę, didina savivertę, puošia gyvenimą ir daro jį visavertį. 2016-ieji Lietuvoje paskelbti vietos bendruomenių metais. Taip lyg norima priminti, jog gyvendamas bendruomeniškai nepamirši visų pirma bičiuliškos kaimynystės, betarpiško bendravimo – tiek nelaimėje padėdamas, tiek džiaugsmu besidalindamas.

Tik ėjimas veda į savęs pažinimą...

Balandžio 23 dieną grupelė gimnazijos įvairių klasių (nuo 4 iki IVg) mokinių, taip pat jaunųjų Miroslavo maltiečių dalyvavo piligriminiame žygyje Alytus – Pivašiūnai. PALAIMINTI GAILESTINGIEJI, NES JIE SUSILAUKS GAILESTINGUMO (Mt 5,7).

Organizatoriai žygį skyrė Gailestingumo metams, Pasaulio Jaunimo dienoms ir Gyvybės dienai paminėti, tačiau kiekvienas žygeivis galėjo turėti ir savo intencijų.

Svečiavosi "Dzūkijos" krepšininkai

Balandžio 21-osios popietę gimnazijoje lankėsi Alytaus „Dzūkijos“ krepšininkai. Aktų salė buvo sausakimša. Mokiniai turėjo galimybę pabendrauti su aukštaūgiais ,,milžinais“ Mindaugu Sušinsku, Edgaru Švelginu, Tomu Urbonu, Jeffrey Robinosinu. Žaidėjai vaikams papasakojo apie savo kelionę link didžiojo krepšinio bei noriai atsakinėjo į jų užduotus klausimus. Smagų vaikų ir kepšininkų pokalbį lengvai ir žaismingai moderavo ekipos vadovas Povilas Tamulynas.

Nacionalinė teisinių žinių olimpiada

Balandžio 22d. Miroslavo gimnazijos I-IIIg klasių mokiniai dalyvavo teisinio švietimo iniciatyvoje – pirmojoje Nacionalinėje teisinių žinių olimpiadoje. Pagrindinis iniciatyvos tikslas – ugdyti Lietuvos jaunimo teisinį sąmoningumą ir supratimą apie teisinę valstybę, teisinę kultūrą. Olimpiadą rengia Lietuvos Respublikos teisingumo ministerija, Mykolo Romerio universitetas ir Lietuvos teisininkų draugija.

Kaip ir kiekvieną pavasarį, tačiau šįkart "Gardumiada"

Balandžio 12 d. (jau septintus metus iš eilės, visada pavasarį) Miroslavo gimnazijoje šurmuliavo tradicinis patyčių prevencijai skirtas renginys „Gardumiada“, kurį organizavo Alytaus rajono visuomenės sveikatos biuras. Šią dieną novatoriškomis priemonėmis mokyklos bendruomenė buvo skatinama dirbti kartu, puoselėti šiltus tarpusavio santykius ir taip mažinanti galimybes atsirasti patyčioms. 

Pradinukų ,,Šviesoforo‘‘ konkursas

Balandžio 14 d. gimnazijoje vyko pradinių klasių mokinių ,,Šviesoforo“ varžybų mokyklos etapas. Varžybose dalyvavo visi 1–4 klasių mokiniai. Konkursą gimnazijoje organizavo vyriausiųjų pradinukų – ketvirtokų mokytoja Aurelija Kuncevičienė. Po mokytojos įžanginio žodžio ir jos mokinių meninio konkurso pristatymo prasidėjo teorinės ir praktinės rungtys.

Zigzaginis sėklų auginimas nutiesė kelią į Berlyną

Gimnazijos mokiniai skatinami dalyvauti konkursuose, projektuose. 2015 metų Gamtos Kengūros projekte dalyvavo 4 antrokai. Mokiniai, surinkę nuo 194 iki 200 taškų, apdovanoti Auksiniais diplomais ir pakviesti į Gamtos Kengūros projekto Lyderių turą. Į šį turą pateko Sandra Babarskaitė surinkusi 196,5 taškų.

Miroslavo gimnazijos komanda dalyvavo konkurse “Sveikuolių sveikuoliai”

Kovo 18 d. (penktadienį) Kėdainiuose „Aušros” progimnazijoje vyko mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“, organizuojamo Lietuvos neformaliojo švietimo centro ir Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centro, II etapas, kuriame dalyvavo ir Miroslavo gimnazijos komanda.

Profesinio veiklinimo ekskursija į Klaipėdą

Kovo 21 d. gimnazijos 6–8 ir Ig klasių mokiniams organizuota profesinio veiklinimo ekskursija į Klaipėdą. Kelionės tikslas – supažindinti mokinius su konditerio, fasuotojo, gido profesijomis bei šioms specialybėms reikalingomis kompetencijomis. Ekskursijos metu apsilankėme Klaipėdos konditerijos įmonėje UAB „Roshen“ bei Mažosios Lietuvos istorijos muziejuje.

Pradinukai – aktyvūs konkurso „Lietuvos prezidentai“ dalyviai ir laimėtojai

Gimnazijos 1-4 klasių mokiniai  vasario mėn.

 aktyviai įsijungė į IV-ąjį  Lietuvos pradinių klasių mokinių konkursą „Augdamas kuriu, tave kartu kviečiu“,  kurį organizavo Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla. Mokiniai  ieškojo informacijos apie Lietuvos prezidentus: ne tik domėjosi biografiniais faktais, bet ir kūrė ateities viziją tema „Jeigu aš būčiau Lietuvos prezidentas“, atliko tiriamuosius darbus.

Puslapiai

Užsiprenumeruoti Front page feed