Menas kvepėjo šokoladu

Vasario 5 dieną „Loretos galerija“ šventė 15 metų gimtadienį. Dalyvavom ir mes, grupelė Miroslavo gimnazijos mokytojų. Nes Loreta buvusi mūsų mokyklos  mokinė, gražaus (tiesa, šviesios atminties) projekto „Drąsinkime ateitį“ aktyvi dalyvė, puikus pavyzdys ir mums, ir mūsų mokiniams, kad verta eiti paskui savo svajonę...Net jei ta svajonė labai spontaniška...

Pilietiškumo pamoka su ekspedicijos „Karlagas‘15“ dalyviais

Vasario 2 dieną Miroslavo gimnazijoje  lankėsi  Lietuvos Respublikos Seimo narys Paulius Saudargas, Rytų Europos studijų centro vadovas Laurynas Kasčiūnas, Eglė Švabauskienė ir Goda Karazijaitė. Visi jie dalyvavo istorinės atminties ekspedicijoje „Karlagas‘15“, skirtoje 70-osioms lietuvių tremties metinėms į Kazachstaną paminėti.

Aktuali informacija

Atsižvelgdamas į Alytaus rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2016-02-02 įsakymą Nr. D1-78 „Dėl gripo ir ūminių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų epidemijos paskelbimo“ ir socialinės pedagogės Marytės Glušauskaitės 2016-02-03 pranešimą dėl neatvykusių mokinių skaičiaus į Miroslavo ikimokyklinio ugdymo skyrių (47,6 proc.), Talokių pradinio ugdymo skyrių (27,27 proc.), Miroslavo gimnaziją (23,4 proc.),

Skambus Tėvų mėnesio pabaigos akordas – šeimų krepšinio turnyras

Tikime, kad bendruomeniškumo ryšių stiprinimas gerina vaikų ir tėvų santykius, tuo pačiu yra svarbi efektyvios, sėkmingos prevencinės veiklos aplinkybė.

Sausio 30 d., šeštadienį, gimnazijos sporto salėje vyko šeimų krepšinio 3 x 3 turnyras. Jį organizavo kūno kultūros mokytojos Aušra Asakavičienė ir Ingrida Rauličkienė.

Prasideda Šauniausios klasės rinkimai

Gimnazijoje nuo 2016 m. vasario 1 dienos vyksta 5-8, Ig-IVg klasių mokinių konkursas ,,Šauniausios klasės rinkimai“. Konkurso iniciatoriai – Klasių auklėtojų metodinė grupė (vadovė mokytoja Auksė Baciuškaitė).

Konkurso esmė – skatinant pozityvią konkurenciją ugdyti(s) bendruomeniškumo, atsakomybės, kultūringo elgesio  įgūdžius.

Apdovanotas geriausiai Inspektorių Muilį prakalbinęs autorius

Visose Alytaus rajono bendrojo ugdymo mokyklose praūžė konkursas „Prakalbink istorijos herojus - tapk kalendoriaus autoriumi“. Biuras sulaukė daug istorijų, bet geriausiai istorijos herojus sekėsi prašnekinti Miroslavo gimnazijos 6 klasės mokinei  Eglei Žilinskaitei  (konsultavo lietuvių kalbos mokytoja Zita Reipienė). Sveikiname nugalėtoją publikavus savo pirmąjį kūrinėlį, kuris išleistas ne tokiu ir mažu – 1000 egzempliorių - tiražu. Jau sausio 27-ąją kūrėją pasiekė prizas: 100 kalendorių su autorės vardu ir kitos dovanos.

Sausio 30 d. (šeštadienį) Miroslavo gimnazijoje vyks šeimų 3 x 3 krepšinio varžybos.

Dėmesio!

Sausio 30 d.  (šeštadienį) Miroslavo gimnazijoje vyks šeimų 3 x 3 krepšinio varžybos.

Pradžia 9.00 val.

Komandos sudėtis - 4 žaidėjai  (vienas iš jų būtinai turi būti  Miroslavo gimnazijos mokinys).

Dalyvauti programoje įdomu

Pradinukai toliau dalyvauja Gyvulininkystės (Žemės ūkio ministerijos bei Programos „Leader“ ir žemdirbių mokymo metodikos centro Šviečiamoji gyvulininkystės programa) programoje.  Ir kuo toliau, tuo darosi įdomiau. Sausio 21 dieną 3,4 klasės mokiniai  su savo mokytojomis A. Narkuniene bei A. Kuncevičiene  lankėsi ŽŪB „Atžalynas“. Be kita ko smalsavo, ar šitas „Atžalynas“ turi ką nors bendro su K. Binkio „Atžalynu“.
Įspūdis grįžus – oho, kaip ten įdomu!

Laisvės gynimo 25-mečio įprasminimas

Mūsų gimnazijoje Laisvės gynimo 25-metis įprasminamas ne vienkartine akcija, o beveik savaitę trunkančių renginių pyne. Ją pradėjo ketvirtokas gimnazistas Lukas Rinkevičius, sausio 9 dieną dalyvavęs tarptautiniame pagarbos bėgime „Gyvybės ir mirties keliu“. Dalyvauti pakvietė mokytoja,  jaunųjų šaulių būrelio vadovė Aušra Asakavičienė. Vilniaus gatvėmis Lukas su kitais dalyviais nubėgo nuo laisvės kovotojų amžino poilsio vietos – Antakalnio kapinių iki televizijos bokšto. Sunku nebuvo. Lukas yra jaunasis šaulys, taigi nestokoja nei ištvermės, nei pilietiškumo.

Laisvės gynėjų dienai

Nuūžus šurmulingoms šventėms, nutilus Naujųjų metų fejerverkams, apsilankius Trims Karaliams  kiekvienų metų pradžioje rimtimi, skausmu ir susimąstymu dažną iš mūsų priverčia stabtelėti  1991 metų sausio įvykiai, tapę mūsų šalies ir kiekvieno čia gyvenančio lemtimi. Tai Sausio 13-oji – Laisvės gynėjų diena.

Puslapiai

Užsiprenumeruoti Front page feed