Antrus metus iš eilės!

Alytaus rajono mokyklų merginų tinklinio varžybos Miroslavo gimnazijoje organizuojamos jau keletą metų. 2015-aisiais jos vyko balandžio 16-ąją. Ir... atnešė galimybę mūsų gimnazijos komandai  antrus metus iš eilės lipti ant pirmosios vietos laimėtojų pakylos.

Saulė, Rugilė, Eglė, Kamilė ir Dovydas - etnokultūros projekto ,,Mūsų lobynai“ laimėtojai

Balandžio 9 d. 1 klasės mokinė Saulė Vaikšnoraitė ir 5 klasės mokiniai Rugilė Januškauskaitė, Kamilė Valvonytė, Eglė Žilinskaitė ir Dovydas Stočkūnas (mokytoja Laimutė Gražulienė) dalyvavo  etnokultūros projekto ,,Mūsų lobynai“ Dzūkijos regiono varžytuvėse ,,Tarmių lobynai“ ir  ,,Atverk tautos lobynų gelmes“. Varžytuvės vyko Alytaus šv. Benedikto gimnazijoje,  dalyvavo 109 mokiniai.

Austėja Žukauskaitė dalyvavo respublikinėje matematikos olimpiadoje

Pavasario atostogų metu, balandžio 1 - 2 dienomis, Vilniuje vyko 64 - oji respublikinė matematikos olimpiada. Alytaus rajonui  atstovavo mūsų gimnazijos II klasės mokinė Austėja Žukauskaitė.

Šių metų gabiausi 135 Lietuvos jaunieji matematikai buvo svetingai priimti Vilniaus "Juventos" gimnazijoje. Šeimininkų dėmesio netrūko nei mokiniams, nei juos olimpiadai ruošusiems ir atlydėjusiems mokytojams, nei vertinimo komisijos nariams.

Linkiu visada turėti draugą

„Draugystė – tai geriausia dovana,  noras būti kartu, džiaugtis ir nesustoti būti laimingiems. Draugystė – tai draugo gerumas. Linkiu visiems ir visada turėti draugą“. Tai tik maža dalis gražių žodžių ir palinkėjimų, kuriuos Miroslavo gimnazijos bendruomenei išsakė 2-4 ir 7 klasių mokiniai.

Mokyklos pradinukai - respublikinio kūrybinių darbų konkurso „Augdamas kuriu, tave kartu kviečiu” prizininkai

Pradinių  klasių mokinių kūrybiniai meniniai gebėjimai lavėja ne tik pamokų metu, neformaliojo ugdymo užsiėmimuose, bet ir dalyvaujant meninio skaitymo,  literatūrinių bei meninių  darbų kūrimo konkursuose.

Kviečia ASU

Kovo 26 dieną iš pat ryto vyresniųjų klasių mokiniai rinkosi gimnazijos aktų salėje. Jie nekantriai laukė susitikimo su Aleksandro Stulginskio universiteto atstovais. Į gimnaziją atvyko buvusi mūsų mokyklos mokinė - dabar jau ASU studentė  Rūta Vansauskaitė bei  šio  universiteto studijų skyriaus vyr.

Paukščiai grįžta namo

Jau tapo tradicija, kad gimnazijos Jaunųjų miško bičiulių būrelio „Girinukai“(vadovė R. Žilinskienė) ir ekologų būrelio (vadovė R. Kančienė) nariai pavasarį pasitinka dalyvaudami inkilų kėlimo akcijoje. Ją organizuoja LR Aplinkos ministerija ir Generalinė miškų urėdija. Pastarajai atstovauja Alytaus miškų urėdijos Dzirmiškių girininkija.

Miroslavo gimnazijos vardas skambėjo konkurse ,,Tramtatulis“

Kovo 20 d. 1 klasės mokinė Saulė Vaikšnoraitė ir 5 klasės mokinės Kamilė Valvonytė bei Eglė Žilinskaitė (mokytoja Laimutė Gražulienė) dalyvavo Lietuvos vaikų ir moksleivių – lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų – konkurso „Tramtatulis“ Dzūkijos regiono ture, kuris vyko Varėnos rajono savivaldybės kultūros centro Perlojos filiale.

Konkurso tikslas – skatinti jaunąją kartą domėtis savo krašto tradicine kultūra, skleisti liaudies kūrybą, ugdyti jaunuosius folkloro atlikėjus (dainininkus, muzikantus, pasakotojus).

Sėkmė konkurse ,,Šalcinėlis 2015“

Kovo  18 d. 1 klasės mokinė Saulė Vaikšnoraitė ir 5 klasės mokinė Kamilė Valvonytė (mokytoja Laimutė Gražulienė) dalyvavo VII Dzūkijos regiono vaikų ir moksleivių - liaudies kūrybos atlikėjų- konkurse ,,Šalcinėlis – 2015“.

Konkurso tikslas -  skatinti jaunąją kartą domėtis savo krašto tradicine kultūra, liaudies kūryba, ugdyti jaunuosius dainininkus, muzikantus, pasakotojus. Konkurse dalyvavo jaunieji atlikėjai iš 24 mokymo įstaigų. Visais dalyviais pasidžiaugta - įteiktos padėkos ir suvenyrai.

Rugilė Januškauskaitė – LRT laidos „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ dalyvė

Tai vienas, tai kitas vyresniųjų klasių gimnazistas vis išdrįsdavo priimti LRT laidos „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ iššūkį. Visai neseniai antrajame dvyliktokų pusfinalyje dalyvavo abiturientas Dovydas Vencevičius, o tuo metu nedrąsiai anketą pildė mūsų penktokė Rugilė Januškauskaitė.

Puslapiai

Užsiprenumeruoti Front page feed